KYK burs/kredi

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
KYK burs/kredi
S.A Arkadaşlar kyk burs veya kredi kazananların sonuçları ne zaman açıklanacak bi bilgisi veya tahmini olan var mi. Bi de toplu para mi ödeyecekler eğer öyle bi ödeme söz konusu ise tahminen kaç ayın ücreti ödenecek ?

vaterfa

vaterfa

Üye
bu ayin ortalarinda aciklanmis olur daha sonra edevlet ten onaylama islemi yapicaksin, toplu odeme olmayacak ocak ayinda ilk bur veya krediyi alirsin

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
bu ayin ortalarinda aciklanmis olur daha sonra edevlet ten onaylama islemi yapicaksin, toplu odeme olmayacak ocak ayinda ilk bur veya krediyi alirsin
e devlette şuan " Kurum tarafında yapılan teknik bir çalışma nedeni ile hizmet verilememektedir. " yazıyor
bi de geçen sene ki arkadaşlara 2 aylık ödeme yapılmış bi de sonra kı ayı çekme hakkı oldugunda 3 aylık yapıyor geçen sene ile bu sene arasında pek bi farklılık olur mu ( geçen yıl 2 aylık peşın bu yıl sade bi aylık mi olur o aklımı karıştırıyor )

avast

avast

Üye
Gecen senede 2 degildi dedi benim alan arkadaslarim sadece - ye dusurme hakki var yani 400 aliyosn bi 400 de kullaniyosun onumuzdeki ay kesiliyo

• Beğen
Metin137

Metin137

Üye
Arkadaşalrımda 2 ayın kini veriyo diyorlardı

• Beğen
vaterfa

vaterfa

Üye
ben 3 sene once almaya basladim hatirladigim kadariyla kredi alanlarda onceki aylarin odemesi yok ama burs nasil bilmiyorum

• Beğen
avast

avast

Üye
Yok sen zatencimzayi ocaktan itibaren atiyosun alacagin para cocaktan itibaren hesap ediliyo
Arastirirsaniz toplu odeme olmayacagi cogu sitede yaziyor zaten

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
zaten sitelerde toplu para ödemesi yapmayacaklar dıyorlar ama alanlar da tam tersını dıyor ?
- ye düşmeyi ( önündeki ayın parasını çekmeyi ) demiyorum önce ki ayın ödemeleri yapılır mı gecen sene bizim sınıftan iki arkadaş 2 ay + önünde ki ayın parasını = 3 aylık parayı almışlar :hmmm

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Her sene aynı şey. Bu sene başında almaya başladım hiç de toplu yatmadı.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
Iyi nasil inanmak istiyorsaniz oyle inanin :D ben olacagi soyledim gerisi sizin bileceginiz

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
zaten az kaldı ya bi çıksaydi yatsin da hayırlısıyla :D

• Beğen
Tepkiler: avast
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
+güncel

avast

avast

Üye
Hala aciklanmadi malesef sanirim son hafta aciklanacak

• Beğen

brk-rtrk

Üye
zaten sitelerde toplu para ödemesi yapmayacaklar dıyorlar ama alanlar da tam tersını dıyor ?
- ye düşmeyi ( önündeki ayın parasını çekmeyi ) demiyorum önce ki ayın ödemeleri yapılır mı gecen sene bizim sınıftan iki arkadaş 2 ay + önünde ki ayın parasını = 3 aylık parayı almışlar :hmmm
O 2 aylık toplu alanlar kartını şubatta alanlar. Ocaktaki burs/krediyi alamadıkları için 2aylık yattı onlara. Ocak+şubat birlikte aldı onlar.

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
O 2 aylık toplu alanlar kartını şubatta alanlar. Ocaktaki burs/krediyi alamadıkları için 2aylık yattı onlara. Ocak+şubat birlikte aldı onlar.
Anladım yani aralık ayının ödemesi yapılmıyor sade ocak şubat

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene 31aralıkta açıklandı diye hatırlıyorum
Evet doğru geçen yıl 31 aralıkta açıklanmış ama bu yıl kadına olur ki ben kyk yi aradığım da bu önümüzde ki hafta açıklanabilir dediler ama net bi gün yok ağızlarında laf da alınmıyor ki

brk-rtrk

Üye
Evet doğru geçen yıl 31 aralıkta açıklanmış ama bu yıl kadına olur ki ben kyk yi aradığım da bu önümüzde ki hafta açıklanabilir dediler ama net bi gün yok ağızlarında laf da alınmıyor ki
Hep yakında derler zaten onlar :D

Üst Alt