kurtlar vadisinde bahsedilen tarikat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
abi güzelde ben o diziyi izlemiyom kitabın adı nedir :help:

delimakina

Üye
kurtlar vadisi harbiden ne nasıl bi filim mi dizimi nasıl bisey yawwwwwwwww

_KadirşinaS_

Üye
Bir belgeseldir. Yok efenim ben dizi mizi izlemem diyosanız. O zaman
Reis, Efendi, Bay Pipo,Mit 'in gizli tarihi adlı kitapları okuyun Kurtlar Vadisi gibi bi dizide çok rahat senarist olursunuz.
Ama yok efenim ben kitap mitap da okumam diosanız Allah sizi bildiği gibi yapsın... :lol2:

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NUMANSABİT@Jun 26 2005, 08:24 PM
Bir belgeseldir. Yok efenim ben dizi mizi izlemem diyosanız. O zaman
Reis, Efendi, Bay Pipo,Mit 'in gizli tarihi adlı kitapları okuyun Kurtlar Vadisi gibi bi dizide çok rahat senarist olursunuz.
Ama yok efenim ben kitap mitap da okumam diosanız Allah sizi bildiği gibi yapsın... :lol2:
[post=96517]Quoted post[/post]​

+1 ;;)

Caine

Caine

Üye
tamam bizde kurtlar vadisini izleyelim bakalım biz kendimizi hangisi zannedicez. herkes polat memati mi marmelat mı ne olmuş gitmiş :lol2:

jackjack

jackjack

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Jun 28 2005, 01:28 AM
tamam bizde kurtlar vadisini izleyelim bakalım biz kendimizi hangisi zannedicez. herkes polat memati mi marmelat mı ne olmuş gitmiş :lol2:
[post=97921]Quoted post[/post]​

:artı: :artı: :artı:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
numansabit by pipoyla kurtlar vadisinin alakası ne? bypipoda hiram abas mit ve öldürmedik mayfaya bırakmıyor kurtlar vadisinde ise devletle dalga geçiliyor resmen sorarım size: devlet içinde devlet olur mu? eğer olur diyorsanız sizler de özgür değilsiniz.

İbo Bey

Üye
Çok karışık durumlar içindeyiz beyler. Bu dizi birazını olsun su yüzüne çıkarıyor. (Bazen abartıyorlar belki ama...)

_KadirşinaS_

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Jun 28 2005, 05:16 PM
numansabit by pipoyla kurtlar vadisinin alakası ne? bypipoda hiram abas mit ve öldürmedik mayfaya bırakmıyor kurtlar vadisinde ise devletle dalga geçiliyor resmen sorarım size: devlet içinde devlet olur mu? eğer olur diyorsanız sizler de özgür değilsiniz.
[post=98394]Quoted post[/post]​
Eğer bay pipoyu okuduysan , Kurtlar Vadisi ndeki Aslan beyin Misyonu da, Yaptıkları da ve hatta ölüm şekli bile aynen Hiram Abas. Tabi bazı farklılıklar var. Bu farklılıklar ise güünümüz şartlarından ve dizinin oturtulduğu konspet den kaynaklanıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt