Kurtlar Vadisi (1-97) nereden bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi (1-97) nereden bulunur?
2003-2005 yıllarındaki olan bölümler. YouTube'daki bölümlerde müziklerin üstüne dandik dandik şekilde tulum müziği eklenince sinirlendim. Sinegraf olanları nereden bulabiliriz? 2003-2005 arasındaki bölümler olsun.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
İlk izlemedeki tadı vereceğini sanmıyorum, eski bölümleri malesef youtubeden bulabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İlk izlemedeki tadı vereceğini sanmıyorum, eski bölümleri malesef youtubeden bulabilirsiniz...
Başka bir videoda Sinegraf bölümlerini buldum. YouTube'daki versiyon aşırı sarımsı ve kalitesiz. Gene de teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve PALA.
lgkg300

lgkg300

Üye
Merhabalar arkadaşım,
Kurtlar Vadisi'nin 1-56 sinegraf bölümlerini (orijinal, müzikleri bozulmamiş el değmemiş)
indirebilirsin.

57-97 arası bölümleri de zaten pana film yapmıştır. Onları orijinal olarak youtube'den bulabilirsin.

Kolay gelsin..:maxicep:

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Merhabalar arkadaşım,
Kurtlar Vadisi'nin 1-56 sinegraf bölümlerini (orijinal, müzikleri bozulmamiş el değmemiş)
indirebilirsin.

57-97 arası bölümleri de zaten pana film yapmıştır. Onları orijinal olarak youtube'den bulabilirsin.

Kolay gelsin..:maxicep:
Çok sağ ol dostum. Buradan gerekli bölümleri indirdim. 4. bölüm sıkıntı yaptı onu da VCD sürümünü bulup indirdim. VCD ama Sinegraf versiyon. Esas olay zaten 1-55 olan kısmı. Tekrardan teşekkür ederim.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
lgkg300

lgkg300

Üye
4. Bölümü buradan indirebilirsiniz:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
lgkg300

lgkg300

Üye
Linkleri açamadım hep reklamlı

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
reklamları senin için geçtim
1 link
2 link
3 link
Çok yüksek ihtimalle Sinegraf kayıtları. Sansürsüz ve sesler ikiye ayrılıyor müzik ve insan sesi olmak üzere. YouTube bölümlerine göre daha kalitelidir ve sesler nettir. Restore ise bir ama bir tık kaliteli halidir. Çok esprisi yok. Fanlar tarafından yapılan bir restore. Saygı duymak lazım. O linklerde dikkatli olun. Ben izlediğim için daha geriye dönüp izlemek istemiyorum. Kısa sahneleri izlemek yetiyor zaten.
Mesaj birleştirildi:

linke bastım video kaldırılmış nerden bula bilirim
Kaldırıldı. Telif yediler. Zaten YouTube'a defalarca yükleme girişiminde bulunuldu ve hepsinde telif yediler.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sizde 4 bölüm sinegrafı varmı,varsa bana yolaya bilirmisiniz şimdiden teşekürler
Telegram grubunda olması lazım. Haricinde 4.bölümün Sinegraf hali başka yerlerde yok. Kanal Avrupa kanalında yayınlanan Sinegraf bölümü vardı. Bu da yoksa maalesef bulamazsınız. Ah be böyle konuşunca bir daha izleyesim geliyor Vadi'yi. :D

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bazı bölümlerde müzik iki defa çalıyo yani müzik başlıyo ardından yine başlıyo bide kamera döndüğünde karakterler dalgalanıyo sizdedemi oluyor bu sorunlar
İlk bölümlerde dalgalanmalar söz konusu evet. Ama restoreli bölümlerde o dalgalanma yok. Ayrıca ara ara oluyor iki defa müzik çalması. Ama bunu seslerin anlaşılmamasına yeğlerim. YouTube bölümlerinde sesler daha berbat. :D

gonyalı

gonyalı

Üye
🔴 Kurtlar Vadisi 1-55, 56-97, 1-97 Orjinal Dvd Arşivi Hakkında...

Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi 1-97 bölümleri ve film serisini sizlere en kaliteli biçimde sunduk, daha kaliteli işler yapmaya devam edeceğiz ve yaptıkça paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak bugünkü konumuz herkesin arayıp da bir türlü bulamadığı ancak bizde bulunan orjinal DVD bölümleri. Fotoğraflarını da görmüş olduğunuz bu orjinal DVD arşivlerini daha önce hiç paylaşmadık çünkü bu bölümlerin HD/Full HD restorelerini yaptık ve öyle paylaştık. Şimdi bu bölümlere sahip olmak isteyen, arşivine katmak isteyen, ben orjinal Dvd kalitesinde izlemek istiyorum diyen abonelerimiz için satışa sunuyoruz.

Satın alma seçenekleri;
➡️ 1-55 (Orjinal Sinegraf Logolu DVD) - 100 TL
➡️ 56-97 (Orjinal Pana Logolu DVD) - 100 TL
➡️ 1-97 Tüm Bölümler (Sinegraf/Pana) - 200 TL

⚠️ Bölümlerin hepsi orjinal Dvd bölümleridir, 480p kalite ve 16:9 formatındadır, kesilmiş sahneler yoktur, bölümlerde ses sorunu yoktur, dalgalanma yoktur. Ayrıca bölümlerin üzerinde kesinlikle etiketimiz veya logomuz olmayacaktır, orjinal hali ile ulaştırılacaktır. Bölümler sadece ve sadece "Telegram" üzerinden kişiye özel tek kullanımlık linkler ile ulaştırılacaktır, Telegram dışında Yandex, Mega vb. bulut depolama linkleri sormayınız. Ödeme işlemleri ise Hesaba Havale veya Papara ile yapılacaktır. Daha önce kanalda paylaştığımız örnek bölüme bu link ile ulaşabilirsiniz;
(Tabiki size ulaştıracağımız bölümlerde bize ait etiket, logo vb. yazı olmayacak. Bu sadece örnek bir bölüm) Satın almadan önce de istediğiniz rastgele bir bölümü örnek olarak sizinle paylaşacağız.

❗Arşivi satın almak isteyenlerin @kergiday etiketi ile ya da aşağıda bulunan buton ile admine ulaşmaları yeterli olacaktır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adamın Üyeliği Silinmiş Allah Rahmet Eylesin

gonyalı

gonyalı

Üye
Dibine Niye Üstüne Gömeydinizya
o zaman yanardı
belki bizde yani gömenler de yanardı
tehlikeliydi panpa
Mesaj birleştirildi: