Kürekle dövülen muro kedi icin adalet


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Öncelikle Konu yerde yanlış yerde ise özür dilerim kendi lafım bunları yapan kesinlikle insan olamaz
1717200_o9b3f.jpg
Kedimiz Muro, geçen sene 18 Temmuz'da Ankara Batıkent 60. yıl sitesinde oturan N S isimli 60 yaşında olan bir kadın tarafından, ateş küreği ile öldüresiye dövülmüştür. Çok derin yaraları olan kedimizin sol arka ayağı ampute edildi, üç kez ameliyat oldu ve maalesef her iki gözü kör kaldı. Doğuştan sağır.
Avukatımız aracılığı ile savcılığa başvurduk. Fakat savcılık daha ifade almadan, şüphelide somut suç unsuru bulamadığı için takipsizlik kararı verdi. itiraz edildi. Muro kedimiz şimdi iyi ama çektiği ve çektiğimiz acılar cezasız kalmasın. Davanın açılması için imzalarınıza ihtiyacımız var Sevda Titiz Başata https://www.facebook.com/sevda.titiz.1
Darp raporu.. 2Bx71.jpg

ALQCV.jpg
33Vbx.jpg
IeWxb.jpg

Kusura bakmayın change.org linkini eklemeyi unutmuşum
https://www.change.org/p/...=mob-xs-no_src-custom_msg

Ekleme: entrye ilk giren arkadaşlar, change.org linkini eklemeyi unutmuşum. Lütfen imza atmadan çıkmayın. kaç kişinin attığı önemli değil 3-5 kişi atsa bile yeter.

Ekleme: kampanya sayfasında yazanlardan kedinin doğuştan sağır olduğunun altını çizmek istiyorum.
Sağır bir kediye buyuk ihtimal habersizce arkasından yaklaştı. Zavallı hayvan kadının yanına yaklaştığını anlamadi bile. Sağır bir kediyi olduresiye dövmek nedir? bunu yapan insan değil. insana benzeyen vicdandan yoksun bir yaratık. insanı insan yapan vicdanidir.

Ekleme: yardımlarınız için hepinize çok minnettarım arkadaşlar. kedinin kulakları sağırdı şimdi hem sagir hem kör. kendinizi kedinin yerine koyarak hem sagir hem kör olduğunuzu düşünün arkadaşlar. o sessizliği ve karanlığı kedi, yani insan gibi düşünemediginiz aklınızla anlamlandiramadiginizi hayal edin. hem duymuyor hem görmüyorsunuz. bir hayvan için inanılmaz korkunç birşey bu.

Kaynak: İnci Sözlük Ekşi Sözlüktede Var
kürekle dövülen muro kedi icin adalet - incisözlük
 

Ekli dosyalar

Genc007

Genc007

Üye
Allah yakında tümden belamızı verecek
 
Üst Alt