Kullanım sonrası gelen bilgi mesajını nasıl kapatırım

Sponsorlu Bağlantılar

muhammet2272

Üye
    Konu Sahibi
Kullanım sonrası gelen bilgi mesajını nasıl kapatırım
Mesaj paketi yaptım. gönderdiğim her mesajın arkasından bir bilgi mesajı geliyor deli oldum. Kapatmak istiyorum ama nasıl yaparım bilmiyoru. türkcell in sitesinde de bu konuyla ilgili bir bilgi bulamadım. bilen birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: sabri20471

Perfect!

Üye
timlere başvur sanırm yapıyorlar

muhammet2272

Üye
    Konu Sahibi
timlere yada müşteri hizmetlerini başvurduktan sonra yaparlar biliyorum ama hattı ilk aldığımda "kapatmak için .... yazın .... a gönderin" gibi bir mesaj gelmişti ama sildim gitti şimdi o bilgiye sahip birilerini belki bulurum diye düşünmüştüm...

Perfect!

Üye
anladım

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
KAPAT yazıp 2142 ye gönder daha gelmez.. Açmak içinse AKTIF yazıp 2142 ye gönderebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve AlperTunga87

muhammet2272

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım ama yine değişen birşey olmadı. :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

umutgidik

umutgidik

Üye
Turkcell sitesnden online işlemlere süper şifren ile giriş yaptıktan sonra hat işlmelerine gelip kullanım bilgilendirme mesajı servisini kapat. ANINDA servi kapanacaktır ve kapandığına dair sana bilgilendirme mesajı gelecektir ;)

muhammet2272

Üye
    Konu Sahibi
Hat işlemleri başlığı altında, kullanım bilgileri yok ki :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar ilginize çok çok teşekkür ediyorum :oke::oke::oke:. Sorun çözüldü. En sonunda kurtuldum. Türkcell müşteri hizmerlerine mesaj atmıştım bugün bana döndüler. çözümü de paylaşayım belki ihtiyacı olan birileri olur.

Servisi açmak için: TLMETRE AC yazip 2222'ye gönder
Servisi kapatmak için:TLMETRE KAPAT yazıp 2222'ye gönder :naughty:
:naughty::naughty::naughty:

Edii10

Edii10

Üye
Aktif etmek için AKTIF yazıp 2142 ye qönderiyoruz.
Kapatmak için ise IPTAL yazıp 2142 ye qönderiyoruz ßu kadar.

• Beğen
Tepkiler: AlperTunga87

Misafir - 963543

Türk telekom için?
Online hizmetlerden kapatabilirsiniz çağrı hizmetleri sekmesinden mesaj bildirimi butonunu kapalı konuma getirin hadi geçmiş olsun not: bu yöntem BİMcell liler için geçerli

Üst Alt