Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139
0MG90

0MG90

Üye
Online FPS oynarken mavi ekran verip duruyor sürekli. Allah'tan son güncellemeyle mavi ekran çıkınca o öküz gibi dıııttttt sesini götürmüşler. Ses çıkmıyor artık. :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Online FPS oynarken mavi ekran verip duruyor sürekli. Allah'tan son güncellemeyle mavi ekran çıkınca o öküz gibi dıııttttt sesini götürmüşler. Ses çıkmıyor artık. :D
DVR ozelligini kapatmayi dene, wow o konuda skinti cikariyor mesela bende oyunu acamiyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
DVR ozelligini kapatmayi dene, wow o konuda skinti cikariyor mesela bende oyunu acamiyorum
ben dvra bayıldım günlük kullanıyorum

40mbbitrate ile 1920x1080 60frame kayıt yapabiliyorum
h.264 ve amd vce gibi coderlar kullandığı için fazla donanım kullanmadan kayıt yapabiliyorsunuz

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
ben dvra bayıldım günlük kullanıyorum

40mbbitrate ile 1920x1080 60frame kayıt yapabiliyorum
h.264 ve amd vce gibi coderlar kullandığı için fazla donanım kullanmadan kayıt yapabiliyorsunuz
dvr guzel bise ona bise demiyorum ama bazi oyunlarda sorunlar cikarabiliyor o yuzden kapatmasini soyledim

lazye

lazye

Üye
arkadaşlar ben w10 kullanıyordum garantiye gönderdim bilgisayarı şimdi w8.1 nasıl w10 güncellerim acil yardım ?

0MG90

0MG90

Üye
arkadaşlar ben w10 kullanıyordum garantiye gönderdim bilgisayarı şimdi w8.1 nasıl w10 güncellerim acil yardım ?
Ücretsiz yükseltme artık yok. Yine yaparlarsa yükseltme yapacaksınız.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
lazye

lazye

Üye
ben bunu denemiştim işe yaramamıştı yarın yine denerim teşekkürler :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bi kez windows 10 a geçmiş windows 7 ve 8.1 bir keyleri gelecek seferdede geçerli oluyor diye biliyordum
öyle değil mi

ben ilk olarak windows üzerinden yükseltme yaptım aradan 6-8 ay sonra windows 10 isosunu indirip
yükledim aktifleştirme kısmında ise
eski windows 7 pro keyimi girdim kabul etti

• Beğen
Tepkiler: lazye
lazye

lazye

Üye
arkadaşlar sadece w10 iso cd veya usb ye gömüp eski keyinizi kabul ediyor diğer yolları yüz kere denememe rağmen %99 dan sonra ilerlemiyor en az 10 defa denedim ..

emreli01

emreli01

Üye
Online oyun oynarken Pink düşürme olayı varmı arkadaşlar ?

Lenovo VİBE S1

lazye

lazye

Üye
w8.1 de olan arkadaşlar w10 iso cd veya usb yazarsanız kendi keyinizle w10 aktif edebilirsiniz...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
w8.1 de olan arkadaşlar w10 iso cd veya usb yazarsanız kendi keyinizle w10 aktif edebilirsiniz...
Bilgisayarı aldığınızda Lisanslı olarak üzerinde yüklü olan windows Lisans Numaralarını(KEY) kabul ediyor...
Ancak; Lisanslı Windows'unuz Professional ise sonradan yüklediğiniz de aynısı olmalı..
Lisanslı windows'unuz Home ise sonradan yüklediginiz de aynısı olmalı..
Aksi durumda kabul etmez..

lazye

lazye

Üye
Bilgisayarı aldığınızda Lisanslı olarak üzerinde yüklü olan windows Lisans Numaralarını(KEY) kabul ediyor...
Ancak; Lisanslı Windows'unuz Professional ise sonradan yüklediğiniz de aynısı olmalı..
Lisanslı windows'unuz Home ise sonradan yüklediginiz de aynısı olmalı..
Aksi durumda kabul etmez..
ee yani bi zahmet öyle olsun ..

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Hddden ssdye gectim win10 kurdum isodan 8.1 keyini kabul etti kabul etmesi icin nete bagli olmalisiniz

aozaslan66

Üye
bir hafta önce laptopa format attırdım.iki gündür güncelemeleri kontrol ediyorum .aşağıdaki hatayı alıyorum.formlarda aradım denilenleri yaptım maalesef olmuyor.

''Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800705b4)''

Emrebali05

Emrebali05

Üye
bir hafta önce laptopa format attırdım.iki gündür güncelemeleri kontrol ediyorum .aşağıdaki hatayı alıyorum.formlarda aradım denilenleri yaptım maalesef olmuyor.

''Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800705b4)''
hocam c:/windows/softwaredistribution/download klosörünü silip tekrar deneyin

ca_sus

Üye

Arkadaşım aynı sorun bende de oldu harddisk bozuldu servis yenisi ile değiştirdi win 8.1 yüklü geldi 10a yükseltmeme ragmen microsoftu ara durumunu anlat sana mailine link göndercek o şekilde tekrardan yükleyebiliyorsun ben yükledim sana göndereceği link ücretsiz yükleme süresi bitmeden önceki link bu şekilde daha önceden yükleyipte pc nin herhangi bir parçası değişenler mağdur olmasıın diye kıyak geçiyorlar kısacası ara durumunu nlat onlar halledeceklerdir

Üst Alt