Tavsiye Kulaklıktan anlayan bi zahmet yardımcı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Sadece arama kabul tuşu çalışıyor benim S4'de. Bir de telefon ekranı kilitliyken bu tuşa basıldığında müzik açıyor. Sana EarPod'u iPhone'lar dışında önermem. iPhone 5'den aldığım ses kalitesini şimdi alamıyorum.
Tavsiyen için saol soğudum şimdi bende öyle düşünüyorum

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Bass ve tiz olarak nasıl

bence cok ıyı hatta o kadar ıyı kı suan 2 tane daha satın aldım ınternetten daha once 32 tl lık bı phılıps bı kulaklık kullanıyodum bozuldu garantıden bana bunu gönderdıler o kadar cok begendım kı bu kulaklıgı 2 tane daha satın aldım

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
bence cok ıyı hatta o kadar ıyı kı suan 2 tane daha satın aldım ınternetten daha once 32 tl lık bı phılıps bı kulaklık kullanıyodum bozuldu garantıden bana bunu gunderdıler o kadar cok begendım kı bu kulaklıgı 2 tane daha satın aldım
Htc one x plus ta nasıl olur acaba ve mikrofon var mi benim htc nin yaninda verdiği kulakliga göre nasıl olur acaba link vermiştim o kulakliga göre kıyaslama yapabilirmsn oda çok güzeldi ama bozuldu

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Htc one x plus ta nasıl olur acaba ve mikrofon var mi benim htc nin yaninda verdiği kulakliga göre nasıl olur acaba link vermiştim o kulakliga göre kıyaslama yapabilirmsn oda çok güzeldi ama bozuldu

ben note 3 ve laptopda kullanıyorum kı suan baska kulaklık kullanmam asla karsılastırma yapamam yaparsam bıle yıne phılıps derım ,mikrofonu yok

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
ben note 3 ve laptopda kullanıyorum kı suan baska kulaklık kullanmam asla karsılastırma yapamam yaparsam bıle yıne phılıps derım ,mikrofonu yok
Hani birde bende beats varya o yüzden dedim yaninda verilen htc kulakliktan iyi olacaktır sanırım ve böyle silikonlu deilde normal olsa daha iyi deil mi

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Hani birde bende beats varya o yüzden dedim yaninda verilen htc kulakliktan iyi olacaktır sanırım ve böyle silikonlu deilde normal olsa daha iyi deil mi

evet beats var cok kalıtelı bır ses verır ama ben beats de kullandım ama philips diyorum normal kullaklık kulagıma gırmıyo kulaklık kullanabılıyorum sadece bıde normal sılıkonlu kulaklıklar bı sureden sonra kulagı acıtıyo ama bu kulaklıgın yanında gelen sunger baslıklar kulagı hıc acıtmıyo kulagın ıcının seklını alıyo 1 gun de dınlesen 1 ay da dınlesen kulagında acı hıc olmuyor bırazda bu yuzden bu kulaklıgı sectım kulagımda kulaklıgı unuttugum bıle oldu hıc varlıgını bıle hıssetmıyorum pc de kullanırken sesı cok acıyorum onda bıle sesı hıc bozmuyor ama hıc bır puruz yok

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Mikrofonu olan model önersen peki gold veya teknosa gibi yerden

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
iste onu hıc bılmıyorum mıkrofon kullanmadıgım ıcın o konuyla ılgılı hıc bır bılgım yok yanı
Philips galiba bu konuda iyi bi bakabilirmsn golddan veya teknosadan bu kulaklık gibi mikrofon lu hangisi dersin

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Bass ve tiz olarak nasıl

burdan ayrıntılı okuya bılırsın bak
Philips galiba bu konuda iyi bi bakabilirmsn golddan veya teknosadan bu kulaklık gibi mikrofon lu hangisi dersin

ben sadece kullandıgım kulaklıgı soylemek ıstedım kulaklık ıle ılgılı fazla bılgım yok ama philipsin yuksek fıyatlı her modelı alınır daha once de phılıps kullanıyodum sımdı de gelecekte de kullanacagım adamlar ses konusunda harıkalar mp3 lerı de aynı sekılde ıyı .

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
burdan ayrıntılı okuya bılırsın bak

ben sadece kullandıgım kulaklıgı soylemek ıstedım kulaklık ıle ılgılı fazla bılgım yok ama philipsin yuksek fıyatlı her modelı alınır daha once de phılıps kullanıyodum sımdı de gelecekte de kullanacagım adamlar ses konusunda harıkalar mp3 lerı de aynı sekılde ıyı .
Anladım saol yinede biir bakayım golddaki philips markalara uyumsuzluk sorunu yasamm inşallah :)

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Anladım saol yinede biir bakayım golddaki philips markalara uyumsuzluk sorunu yasamm inşallah :)

onemlı degıl yarın satın aldıgım ıkı kulaklıkta gelecek tam da uzerıne konu acılmıs bende yorum yapmak ıstedım yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
onemlı degıl yarın satın aldıgım ıkı kulaklıkta gelecek tam da uzerıne konu acılmıs bende yorum yapmak ıstedım yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana
Baktım da philips in ucuz kulakliklari var goldda yeni aldıklarında mi o kulakliktan

Üst Alt