Kulaklık sesi Artırma (kolay anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

sanalben

sanalben

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık sesi Artırma (kolay anlatım)
ilk önce bütün işlemleri yapabilmek için telefonunuzun hacklı olması gerekir.

ilk adım rom patcherden open4all yamasını etkinleştireceğiz.İkinci adım Z/Resource de paramserv adlı bir klasör var bunu C/Reseorce klasörünü kopyalıcaz.3 üncü olarak hrv_gain_tunings.rsc adlı dosyayı C/Resource deki paramserv klasörüne atıyoruz.4 üncü olarak ChangeSoundParametersPath.rmp dosyayı C/patches e atıyoruz ( sizde rompatcher nereye yükliyse oraya atın) . 5 inci olarak C-sys-bin klasöründeki dosyayı C/sys/bin klasörüne atıyoruz.6 olarak C-sys-hash klasöründeki dosyayı C/sys/hash klasörüne atıyoruz.7 inci olarak rompatcher e giriyoruz changesoundparameter i aktif hale getiriyoruz ve seceneklerden add to domain diyoruz.Telefonu yeniden başlatıyoruz İşte bu kadar elimden geldiğince kolay anlatmaya çalıştım .

Dosyaların indirme linki

mayıs 2016 güncellendi. Bu yamayı N8 ve beats studio 2.0 ile kullanıyorum diğer tüm telefonlara fark atıcak bir ses ,bass seviyesi ve kalitesine sahip. Galaxy S6 da müzik dinliyesim gelmiyor neredeyse.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mirza42, tusam, MaxipmaN ve 5 diğerleri

hsn6262

hsn6262

Üye
Sen denedin mi.Ses artışı var mı?

sanalben

sanalben

Üye
    Konu Sahibi
fazlasıyla var

GeZeGeN20

GeZeGeN20

Üye
5 inci olarak C-sys-bin klasöründeki dosyayı C/sys/bin klasörüne atıyoruz.6 olarak C-sys-hash klasöründeki dosyayı C/sys/hash klasörüne atıyoruz.
C-sys-bin klasöründe onlarca dosya var sense dosyayı atıyoruz diyorsun hem aynı klasörü aynı yere nasıl atıcaz???

sanalben

sanalben

Üye
    Konu Sahibi
sana verdiğim linkdeki dosyaların içindekinden bahsediyom indirdinmi sen dosyaları

İncİnat

İncİnat

Üye
:tşk: bass kulaklıkla güzel oluyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​belco2 cfw sinde aynı patch var ama pek fark etmiyor..az bir fark var %25 kadar

aleranol

aleranol

Üye
receş özmenin cfwsinde burdaki bütün modlar var çok şanslıyım :D

hsn6262

hsn6262

Üye
saol...

tarxhn

tarxhn

Üye
bilgilendirme için :tşk:

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
ilk önce bütün işlemleri yapabilmek için telefonunuzun hacklı olması gerekir.

ilk adım rom patcherden open4all yamasını etkinleştireceğiz.İkinci adım Z/Resource de paramserv adlı bir klasör var bunu C/Reseorce klasörünü kopyalıcaz.3 üncü olarak hrv_gain_tunings.rsc adlı dosyayı C/Resource deki paramserv klasörüne atıyoruz.4 üncü olarak ChangeSoundParametersPath.rmp dosyayı C/patches e atıyoruz ( sizde rompatcher nereye yükliyse oraya atın) . 5 inci olarak C-sys-bin klasöründeki dosyayı C/sys/bin klasörüne atıyoruz.6 olarak C-sys-hash klasöründeki dosyayı C/sys/hash klasörüne atıyoruz.7 inci olarak rompatcher e giriyoruz changesoundparameter i aktif hale getiriyoruz ve seceneklerden add to domain diyoruz.Telefonu yeniden başlatıyoruz İşte bu kadar elimden geldiğince kolay anlatmaya çalıştım .

Dosyaların indirme linki

Kardeş çok teşekkürler senin tarifinle yaptım oldu :).Kesinlikle çalışıyor 701 Belle Fp1 Denendi Sonuç Başarılı...

Edit: Orjinal Nokia kulaklığım patladı :(((

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagol kardes bi deniycem

tolunay378

Üye
sadece sesi arttırırken anlık bir yükselme oluyor

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
sadece sesi arttırırken anlık bir yükselme oluyor

Kesin bir yerde yanlışlık yapıyorsun dostum özellikle denedim ses sabit şekilde artıyor.Ses açıp kısarken değil yama aktif olduğu sürece sürekli aktif kalıyor.

tolunay378

Üye
Kesin bir yerde yanlışlık yapıyorsun dostum özellikle denedim ses sabit şekilde artıyor.Ses açıp kısarken değil yama aktif olduğu sürece sürekli aktif kalıyor.

tekrar deneyeceğim bakalım inşallah olur.

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Gerekli dosyaları tekrar paylaşalım tarifi zaten anlatılmış...

birol08

birol08

Üye
Herşeyi anlatıldığı gibi yaptım ama yamayı aktif etmiyor . Kırmızı çarpı işareti çıkıyor. Yardım edebilirmisiniz.

Üst Alt