Kulaklık önerileriniz neler ?

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık önerileriniz neler ?
Hediye bir kulaklık alıcam 100 lira civarı filan kulakiçi olması lazım jbl in d&r da birkaç serisi var onlar ilgimi çekti başka önerisi olan var mı ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Fiyat ve kalite arıyorsanız, Xiaomi'nin kulak içi kulaklıklarına bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Fiayat ve kalite arıyorsanız, Xiaomi'nin kulak içi kulaklıklarına bakabilirsiniz.

xioami kulaklık konusunda biraz çekindiriyo telefonları filan iyi de telefonlarının ses kalitesini de pek beğenmiyorum
modellerini hiç deneyebildin mi :hmmm güzel mi baslar tizler

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ben şu ana kadar bir sorun yaşamadım doğrusu. Diğer cihazlardaki kalitesi ile bir olumsuzluğunu görmedim.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Zamanında bunu almıştım işimi fazlasıyla görüyor. Baslar / Tizler yeterli seviyede.

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Zamanında bunu almıştım işimi fazlasıyla görüyor. Baslar / Tizler yeterli seviyede.

bu benim de baya ilgimi çekmişti
kalitesi earpods kadar filan var mı acaba alacağım kişi onu kullanıyordu çünkü varsa direk bir xioami alırım :hmmm

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Şöyle Söyleyeyim; Daha önce Samsung, Apple gibi markaları denedim. Bunun ile aynı diyebilirim. Hatta bir tık yukarı'da denilebilir.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Jbl kulaklıklara bak derim

100 tl

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Jbl kulaklıklara bak derim

100 tl
jbl modellerin hepsine baktım başka marka var mı bide sence xioami mi jbl mi xiomi'yi @TheNightMare. soktu aklıma :kop:modelleri güzel geldi yorumları da iyi fazlasıyla

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
jbl modellerin hepsine baktım başka marka var mı bide sence xioami mi jbl mi xiomi'yi @TheNightMare. soktu aklıma :kop:modelleri güzel geldi yorumları da iyi fazlasıyla
Ben Xiaomi öneriyorum yinede tercih sizin.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Xiaomi Kim hiçbir şeyini almam bidaha kulaklığı bktn

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt