Kulakiçi kulaklık önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Kulakiçi kulaklık önerisi
arkadaşlar kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum ama karar veremedim en fazla 120 tl lik kulaklık alabilirim önerileriniz nelerdir ?

ibrother

ibrother

Üye
arkadaşlar kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum ama karar veremedim en fazla 120 tl lik kulaklık alabilirim önerileriniz nelerdir ?

En yakın BİM şubesine git Apple Earpods 50tl olmuş, kaçırma bence.

• Beğen
Tepkiler: Doğuş Pertez
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
En yakın BİM şubesine git Apple Earpods 50tl olmuş, kaçırma bence.
Ben de gm discovery 2 vardı para iadesi yaptım
Onun kulaklığı da silikonluydu ben tabi silinkolari çıkarıp kullanıyordum kulağımda durmuyor du silikonlu neyse
Bana önerebileceğin kulaklık varmı onun gibi

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi

bu ürün nasıl acaba ?

ibrother

ibrother

Üye
Ben de gm discovery 2 vardı para iadesi yaptım
Onun kulaklığı da silikonluydu ben tabi silinkolari çıkarıp kullanıyordum kulağımda durmuyor du silikonlu neyse
Bana önerebileceğin kulaklık varmı onun gibi

Htc m8 kulaklığı sana olur 30tl dir GittiGidiyor'da bulabilirsiniz.

bu ürün nasıl acaba ?
JBL iyi bir marka kullanmadım o yüzden bir şey diyemem öte yandan htc m8 kulaklığı seni şaşırtacak derecede iyidir. Hatta htc 10 kulaklığı 100tl civarı bulursan o daha iyi. Htc her zaman ben daha önce kulaklık kullanmadım dedirtiyor adama.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Htc m8 kulaklığı sana olur 30tl dir GittiGidiyor'da bulabilirsiniz.

JBL iyi bir marka kullanmadım o yüzden bir şey diyemem öte yandan htc m8 kulaklığı seni şaşırtacak derecede iyidir. Hatta htc 10 kulaklığı 100tl civarı bulursan o daha iyi. Htc her zaman ben daha önce kulaklık kullanmadım dedirtiyor adama.

kulaklık bumu bahsettiğin ?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Jbl ve sony urunlerine bakmani isterim bn jbl aldim 3 ay oluyor

ibrother

ibrother

Üye

kulaklık bumu bahsettiğin ?
Hayır Google a htc 10 kulaklığı yaz, ve htc m8 de var ta m8 daha uygun.

Htc 10 kulaklığı bu. Ses kalitesi deli eder adamı. Tabi htc U11 de var da o çok pahalı. Ama bunu alsan cidden çok iyi ses kalitesi.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Google a htc 10 kulaklığı yaz, ve htc m8 de var ta m8 daha uygun.

Htc 10 kulaklığı bu. Ses kalitesi deli eder adamı. Tabi htc U11 de var da o çok pahalı. Ama bunu alsan cidden çok iyi ses kalitesi.
htc m10 un kulaklıgı cıkıyor aynı bu şekilde ama

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Ya bu kulaklık işi ne güvenemiyorum bilmediğin birşey alıyorsun kumar gibi
Bassi çok fazla verir mesela şarkının orijinal ligini bozar sesi az gelir sinir eder

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Ya bu kulaklık işi ne güvenemiyorum bilmediğin birşey alıyorsun kumar gibi
Bassi çok fazla verir mesela şarkının orijinal ligini bozar sesi az gelir sinir eder

bende o kanıdayım o yüzdende korkuyorum bende samsung un orjinal kulaklıkları var ama eski onun gibi ses kalitesi olsa bana yeter fazla bir şey istemiyorum yani :D

ibrother

ibrother

Üye
bende o kanıdayım o yüzdende korkuyorum bende samsung un orjinal kulaklıkları var ama eski onun gibi ses kalitesi olsa bana yeter fazla bir şey istemiyorum yani :D
Apple earpods bulabilir isen bim e uğra bence pişman olmazsın. Htc 10 kulaklığı verdiğin linkteki doğru görsel fakat aynısı gelir mi bilemem ama orjinal ise verdiğim parayı hak ediyor dersin.
Risk alamam dersen ilkin bim e git Apple Earpods yoksa m8 kulaklığı al. İkisi de iyidir.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Apple earpods bulabilir isen bim e uğra bence pişman olmazsın. Htc 10 kulaklığı verdiğin linkteki doğru görsel fakat aynısı gelir mi bilemem ama orjinal ise verdiğim parayı hak ediyor dersin.
Risk alamam dersen ilkin bim e git Apple Earpods yoksa m8 kulaklığı al. İkisi de iyidir.
olmazsa bakarım sence bu kulaklık nasıldır bütçeyi zorlamaya değermi ?

ibrother

ibrother

Üye
olmazsa bakarım sence bu kulaklık nasıldır bütçeyi zorlamaya değermi ?

Samsung Galaxy S8 AKG kulaklık inceleme (Amatör)
Bence fiyatı çok yükseltme bak ben sırf merakımdan, senin gibi benimde kulaklığım bozuldu gidip kaliteli alayım dedim ki inan performansı o kadar para vermeye değer değil. 50tl lik Apple 35tl lik m8 kulaklığı gibi kalitesi. Öyle ciddi fark yok yani. Linkteki yazımı okuyabilirsin.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S8 AKG kulaklık inceleme (Amatör)
Bence fiyatı çok yükseltme bak ben sırf merakımdan, senin gibi benimde kulaklığım bozuldu gidip kaliteli alayım dedim ki inan performansı o kadar para vermeye değer değil. 50tl lik Apple 35tl lik m8 kulaklığı gibi kalitesi. Öyle ciddi fark yok yani. Linkteki yazımı okuyabilirsin.

bahsettiğin akg kulaklık bu olması lazım

ibrother

ibrother

Üye

bahsettiğin akg kulaklık bu olması lazım
Yok bu replika olanı benimki telefonun yanında çıktı. İthalat olanı en az 250tl ile 300tl arasıdır. Öteki türlü mümkünatı yok.
30tl ye de replika var bu adam pahalı satıyor uyanık. Sakın hata edip alma replika ürün çok kötüdür hem ses hemde sağlık açısından.
Samsung WA da 399tl.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bu apple kulaklığı iyi dir diyorlar
Kulağımda durmazsa bide alınca :)
Kulak içi kulak lıkları silikonlarını çıkararak kullanıyorum
Aplle durur mu ki

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
git gide fiyat yükseliyor benim için şimdide bluetooth kulaklıklar ilgimi çekti şuna bir bakarmısınız alınırmı acaba

ibrother

ibrother

Üye
Bu apple kulaklığı iyi dir diyorlar
Kulağımda durmazsa bide alınca :)
Kulak içi kulak lıkları silikonlarını çıkararak kullanıyorum
Aplle durur mu ki

Apple hareket halindeyken pek durmaz kulakta ama otururken ideal.
git gide fiyat yükseliyor benim için şimdide bluetooth kulaklıklar ilgimi çekti şuna bir bakarmısınız alınırmı acaba
Bu kulaklık şahane de fiyat...