Kulak içi Kulaklık Önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
hmm sanırım Creative'den şaşırmamam gerek :) EP630 alacağım sanırım :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Yardım eden,önerilerini sunan herkese teşekkürler :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Kulaküstü kışın güzel oluyor ben px200 kullandım 1 hafta sıcacık :ehe

Bu arada bu dediğim modelin ses yalıtımı da güzeldir :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
m542tf

m542tf

Üye

bende siyahı var gayet güzel ses veriyor fiyatı çok güzel n8'de kullanıyorum ses seviyesi orjinal kulaklıktan daha yüksek tiz ve bass lar gayet dolgun ben memnunum şüpheyle almıştım ama şimdi kulağımdan düşmüyor.

serkan719

serkan719

Üye
bence netten bul monster al.
xl in icinden cikanlari satanlar var

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Beyler kulaklık önerileri alalım. Her türden (bluetoothlu) olur kulak içi olsa dahi.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
kulak içi kulaklık ile ilgileniyorsanız bu tarz modellerin altın çağındayız :) çinli firmalar daha önceden hiç olmadıkları kadar aktifler.
her türlü fiyat aralığında pek çok güzel ürün var artık.
ben şahsen IEM türü kulaklıkları tercih ediyorum, tasarımları gereği daha rahatlar dahası modüler yapıları onları kişiselleştirmenizi sağlıyor; kablosu çıkabiliyor, bu sayede kablo hasar alırsa kulaklığın fiyatından çok daha az bir fiyata kablo alabiliyorsunuz. ya da çeşitli bluetooth modülleri ile kablolu kulaklığınızı kablosuz bir hale getirebiliyorsunuz.
sizlere tavsiye edebileceğim modeller;
25-30 arası kz edr1; kablosu sabit ama bu fiyata şahane bir kulaklık,
48-55 tl arası kz zs3; bu fiyat aralığındaki en iyi ürün, tasarımı çok rahat ses kalitesi şahane, kısacası bu parayı bu kulaklığa vermek ile bir hata yapamazsınız.
75-90 arası kz zsn pro; oldukça geniş bir renk seçeneği var, tasarımı zs3ten biraz daha güzel, vokaller oldukça net oluyor çünkü vokal, yaylı vb için dengeli armatür tipi bir sürücü kullanıyor.
ve 120 tl civarı da cca c10. kz zsn prodan çok daha iyi bir model daha detaylı bir sunumu var.
bluetooth kulaklık isterseniz bu modeller ile kullanabileceğiniz bir bluetooth modülü alabilir bu kulaklıkları kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Ben Xiaomi hybrid pro HD 2 aldım

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
8 yıllık konuyu nasıl hortlatmaksa artık :ehe

4 yıldır kullandığım, gerek yüksek bass'ı gerekse yüksek sesi ile hayran kaldım Powerway BLT-758 kulakiçi kulaklığı şiddetle öneririm.
İnanır mısın daha dün bir YT'dan bir videoya denk geldim de birine öneri yaparken model numarasını kontrol edeyim dedim bi baktım 100 TL'den 24.5 TL'ye düşmüş. Bir tane daha sipariş geçtim yedekte dursun diye :sweatsmile:

Üst Alt