Kredi kartı Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Kredi kartı Yardım
Verirler mi diye bu akşam bir başvurdum yanlışlıkla 2 kere başvurdum hatta lap limit 2500 TL diyor Axess Gold kart sözleşme falan imzalamadim müşteri hizmetleri ni arayıp iptal edilir dimi kurye gelince teslim almayim dimi?
Bide şimdi kredi kartı çıkti ama benim kredi notum yok kullanmadım daha önce tekini mi iptal edeyim sizce ikisinide mi Kredi notu falan Zarar görür mü?
Müşteri hizmetlerini arayınca ne diyeyim?
Vazgeçtim mi?

arslan3332

arslan3332

Üye
Müşteri hizmetlerini arayıp iptal edebilirsin işi yokuşa sürerlerse kurye ile gönderecekleri sözleşmeyi imzalamadan geri gönder.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
kartı al. Sonra müşteri hizmetlerine kartım kayblodu diye başvuru yap. Kesin iptal ediyorlar.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
kartı al. Sonra müşteri hizmetlerine kartım kayblodu diye başvuru yap. Kesin iptal ediyorlar.
Kartın tekini iptal ettim öbürünü etmedim bilemedim dursun mu diye limit halen 2500 gözüküyor
Kart ücreti keserlerse geri alabilir miyim
Aslında böyle bir durumda korona var Kredi kartı almak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama dursun kullanmam olmadi cok

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Kartın tekini iptal ettim öbürünü etmedim bilemedim dursun mu diye limit halen 2500 gözüküyor
Kart ücreti keserlerse geri alabilir miyim
Aslında böyle bir durumda korona var Kredi kartı almak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama dursun kullanmam olmadi cok
İptal edersen kredi notun biraz azalır diye biliyorum. kart ücreti sözleşmede varsa geri alamazsın.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
arslan3332

arslan3332

Üye
Kredi kartı kullanıp kullanmamak senin kararın. Bu kartların ödemelerini sözleşmeyi okuyarak öğrenebilirsin. Kullanmak istemiyorsan müşteri hizmetlerini arayıp iptal edersin eğer kart basıma giderse sözleşmeyi imzalamasan bile sana ufak ek ücretler çıkartabilirler(kart ücreti,kurye ücreti vs.). Bankalar ile yapacağın neredeyse her işlem banka havuzuna rapor edilir ve kredi notunu az çok etkiler ama bu durum etkilese bile vereceğin otomatik ödeme talimatı veya alışverişlerinde kısa sürede olsa kartla ödeme yapma gibi durumlarda fazlasıyla kaybedeceğin puanı geri kazanırsın çok dert edilecek durum değil yani.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Sözleşmeyi imzalayıp aldım kartı kullanmadığım sürece Kart aidatı kesebilir mi
Birde herkes şikayet var a yazıyor aidat iade istiyorum diye yazınca geri veriliyor mu?

Symbianist

Symbianist

Üye
Sözleşmeyi imzalayıp aldım kartı kullanmadığım sürece Kart aidatı kesebilir mi
Birde herkes şikayet var a yazıyor aidat iade istiyorum diye yazınca geri veriliyor mu?

Her banka değil ama bazı bankalar müşteriyi kaybetmemek için aidatı geri veriyor. Yalnız gitgide vermeme yönünde diretmeye başladılar. Genelde işbankası veriyor. Vakıfbank vermedi bana.

Aidatsız kart isteseydiniz keşke. Hatta şöyle yapabilirsiniz. Ben yakın zamanlarda epey uğraştım. Bir defa son 6 ay içerisinde kart kullanılmamışsa herhangi bir alışverişte, aidat kesemiyorlar.

Eğer talep ederseniz herhangi bir şarta koşula bağlı olmadan bu kartı iptal edip aynı limitte aidatsız kart vermek zorunda banka.

Tabi en büyük soruna gelirsek . Bu sıralar bankaların müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansıza yakın oldu. En azından Ziraat ve vakıfbank öyle onu biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Kart aidatı alırlar..müşteri yolla yöntemleri

Üst Alt