KOONOOZ Facebook HD Browser V 2.01(0) S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: @Safak

tigertm98

tigertm98

Üye
kardeş yaptım sorun devam ediyo :/Yardım edicek misniz?

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
:tşk: güncellemeleri gerek bazı onemli sorunlar var.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

hakanncannn

Üye
Kardeşim Muhteşemsin. Aradığım bir program Nokia 700 üzerinde çok iyi stabil bir şekilde çalışıyor. Teşekkürler:tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

apache61

Üye
indirdim yükledim falan girmeye çalışıyorum tarayıcınızda çerezler etkin degil etkinleştirin dio nokia 603 kullanıyorum kaldırdım tekrar yükledim açıp kapattım sorun çözülmüyo yardım ederseniz severim
Türk işi çözemessin meseleyi ve sanırım daha ufaksın o yüzden söyliyeceğim çokta zor değil ; İnternet tarayıcısına girip ayarlardan gizlilik kısmına açıcaksın ordaki ÇEREZLER yazan kısımda izinver yazması gerekiyor eğer yazmıyorsa İzin Veri seç ve programı tekrar aç .

TroLL28

TroLL28

Üye
huhuhuu süper :D

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

tigertm98

tigertm98

Üye
kardeşim 16 yaşındayım ve kaç kere söylicem olmuo diye anlamıomusnuz aynı şeyleri söylüosnz olmuo diyorum!

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
kardeşim 16 yaşındayım ve kaç kere söylicem olmuo diye anlamıomusnuz aynı şeyleri söylüosnz olmuo diyorum!
sakin ol olmuyorsa biz ne yapalım, bende 603 kullanıyorum hiç sorun yokburda kimse senin uşağın değil böyle küfreder gibi cıkışmamalısın, sana yardımcı olmak için gerekli yöntemleri söylüyorlar. Olmuyorsa cok istiyorsan telefona format at o zaman

• Beğen
Tepkiler: kfahaa

extremete

Üye
tesekkurler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

@Safak

@Safak

Üye
kardes uygulama icin cook saol bidebunun facebook dowland var varsa linkini atarmısn?

Üst Alt