Konudaki Resimler Görüntülenmiyorsa ne yapmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Konudaki Resimler Görüntülenmiyorsa ne yapmalı?

Bu konumda bir kısımdan sonraki resimlerin linkleri sağlam olmasına rağmen resim çalışmıyor. Linkleri yeniledim ama nafile. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar da varsa bildirsinler de ne ile alakalı olduğunu çözelim. O kadar emek ziyan olacak çünkü.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Görüntülerin hepsi gözükmekte. Konu içerisinde belli bir karakter sınırlaması mevcuttur bu kadar çok link ve görselin olması da ayrrıca konuyu açacak olan herkes için internet harcayacaktır. Açtığınız yada açacağınız konuları doğru kategoriye açarsanız belli bir düzen içerisinde olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Bu konumda bir kısımdan sonraki resimlerin linkleri sağlam olmasına rağmen resim çalışmıyor. Linkleri yeniledim ama nafile. Bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar da varsa bildirsinler de ne ile alakalı olduğunu çözelim. O kadar emek ziyan olacak çünkü.
Asha 303 4 mb ramli bir telefon. Eğer operadan giriyorsan resim kalitesini düşür.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Asha 303 4 mb ramli bir telefon. Eğer operadan giriyorsan resim kalitesini düşür.
eeehhmmm :hmmm. I'm not he :hmmm. Asha 303 user here :hmmm. :ah :ah :ehe :ehe :sirit: :sirit: ayayayyay
Mesaj birleştirildi:

Üstte yazdığımı kötü düşünüp alınmamalıyız :biggrin:
Mesaj birleştirildi:

Aynı şey bendede oluyor hatta kızların mekanında gördüm hiç bir resim görünmüyor. Böyle image iconunun üstünde çarpı var şeklinde bir icon çıkıyor (:hmmm).
Mesaj birleştirildi:

Hatta bazı smileslerde görünmüyor mesela :çay: smilesi. Siz belki görüyorsunuz ama bende bir kutunun içinde ( : )çay( : ) yazısı geliyor (parantezleri almayın). Sonra bazen geri geliyor. Gereksizler konusunda bütün smileleri atmıştım sadece bazıları görünüyordu ama bir kere girdiğimde hepsi görünüyordu (bir ikisi hariç). Bunun nedeninide hocamın (@ömer talat katı) sorunu ile alakadar buluyorum :hmmm :icelim:

Son düzenleme:
Ozan

Ozan

Admin
hizliresim resim yükleme servisininin, dahili satır içi resim çağırmasıyla alakalı kısıtlamalar var diye biliyorum, o yüzden bazı resimler direkt satır içi form dediğimiz konuda direkt gösterilmiyor. Bizden veya sizden kaynaklı sorun değil yani.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.
Wandeta

Wandeta

Üye
Bazı yüklenen siteler yasaklı ondan olabılır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Hala aynı sıkıntı aynı konuda var ne yapacağımı şaşırdım

Ozan

Ozan

Admin
Görselleri gibi güvenilir ve uzun vadede kırılmayacak konumlara yüklerseniz muhtemelen bu sorun olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Görselleri gibi güvenilir ve uzun vadede kırılmayacak konumlara yüklerseniz muhtemelen bu sorun olmayacak.
Resimler düzenleme modunda sıkıntısız bir şekilde gözüküyor ama kaydedince gözükmüyor. Resimleri dedomil sitesinden aldım.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Resimler düzenleme modunda sıkıntısız bir şekilde gözüküyor ama kaydedince gözükmüyor. Resimleri dedomil sitesinden aldım.
Konuya eklediğiniz tüm resimleri, Sitesine Upload edip konuya eklerseniz resim çağırma servisinde sıkıntı olmayacaktır.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Sanırsam sorunu çözdüm. Sıkıntı çıkaran resimleri incelediğimde hepsinin .gif formatında olduğunu gördüm. .gif uzantılı resimleri .png formatına çevirdiğimde hiçbir sıkıntı kalmadığını gördüm. Çözüm .gif formtını kullanmamak.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Ozan
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sanırsam sorunu çözdüm. Sıkıntı çıkaran resimleri incelediğimde hepsinin .gif formatında olduğunu gördüm. .gif uzantılı resimleri .png formatına çevirdiğimde hiçbir sıkıntı kalmadığını gördüm. Çözüm .gif formtını kullanmamak.
Gif formatı hareketli resim formatı olarak geçer en aşağı 3-5 sn civarında video gibi oynar. Senin resimlerde bu yoktu

Ozan

Ozan

Admin
Hareketsiz .gif formatında resim de olabilir hareketli olma zorunluluğu yok, arkadaşın sorunu farkına varıp çözmesine sevindim.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Gif formatı hareketli resim formatı olarak geçer en aşağı 3-5 sn civarında video gibi oynar. Senin resimlerde bu yoktu
Mesela bir tane yollayayım
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme: