Konu Hortlatmak

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Konu Hortlatmak
@@Serhan :)
@minoo gayet iyi aciklamissin ellerine saglik :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tebrikler başarılarınının devamını diliyoruz

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
:)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
anlaşılmıştır

minoo

minoo

Üye
Ya bişey diyecektim unuttum diyeceğim şeye gülerken :d::d:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Bir konuya açıklık getirelim yeniden.

Konu hortlatmak yasak değil. Çok önceden açılmış konulara yeni üyeler henüz erişmiş olabilir. İçeriği dolu olan konuları hortlatmak tabii ki "hort" şeklinde olamaz, bu bariz mesaj kasmaktır. Ama bu bölüm gereksizler bölümü. Burda argo, hakaret, küfür vb. söylemler olmadıkça her türlü mesaj atmak, konu hortlatmak serbest.

Aradan 3 yıl geçmiş diye mesaj atılamaz kuralı yok. Özellikle gereksizlerde bu tür şikayetler artmaya başladı. Her mesajı şikayet etmenize gerek yok. Gereksizlerde yazılan mesajlar mesaj sayınızı etkilemez. Akşam akşam eniştelerle delirtmek serbest.

Keyifli forumlar.

Yeni mesajlara bakınca ardı ardına 100 tane gereksiz konu görmek normal bir durum mu?
O zaman son mesajlarda "gereksiz konular" görünmesin zaten gereksiz işlerle uğraşan arkadaşlar bu bölümden çıkmıyor. Biz niye bu konularla muhatap olmak zorundayız ?

Ayrica Serbest diyorsunuz ama daha önce bu bölümde konu hortlattigi için ceza yada uyarı alan üyeler gördüm.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
minoo

minoo

Üye
Yeni mesajlara bakınca ardı ardına 100 tane gereksiz konu görmek normal bir durum mu?
O zaman son mesajlarda "gereksiz konular" görünmesin zaten gereksiz işlerle uğraşan arkadaşlar bu bölümden çıkmıyor. Biz niye bu konularla muhatap olmak zorundayız ?

Ayrica Serbest diyorsunuz ama daha önce bu bölümde konu hortlattigi için ceza yada uyarı alan üyeler gördüm.

Mesela gereksizlerde mesaj kastığı için ceza alan bir üyeyi örnek göster bana?

Gereksiz işlerle uğraşan arkadaşlar bu bölümden çıkmıyor demişsin ama bölümün adı bu. Madem sen gerekli işlerle uğraşmak istiyorsun, bir alternatif olarak bu bölüme girmeyebilirsin. İstersen girmek istediğin bölüm isimlerini bana söyle, sana bölümlerin linkini vereyim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Mesela gereksizlerde mesaj kastığı için ceza alan bir üyeyi örnek göster bana?

Gereksiz işlerle uğraşan arkadaşlar bu bölümden çıkmıyor demişsin ama bölümün adı bu. Madem sen gerekli işlerle uğraşmak istiyorsun, bir alternatif olarak bu bölüme girmeyebilirsin. İstersen girmek istediğin bölüm isimlerini bana söyle, sana bölümlerin linkini vereyim.

Aklınca benimi tersliyorsun?
Yeni yazılan mesajlardan bahsediyorum hani kim hangi konuya yazmış görmek için tıklıyoruz!!!
Bu linke tıklayınca yüzlerce gereksiz konuyu 5 sayfa gördüğüm oluyor site gereksizleremi hizmet ediyor bunu mu savunuyorsun yönetici olarak.

CsWqIve34

Üye
@minoo abimizi niye tersliyosun
@Bahadir_fb sakin ol abi

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yetkiyi aldık :eller:

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Aklınca benimi tersliyorsun?
Yeni yazılan mesajlardan bahsediyorum hani kim hangi konuya yazmış görmek için tıklıyoruz!!!
Bu linke tıklayınca yüzlerce gereksiz konuyu 5 sayfa gördüğüm oluyor site gereksizleremi hizmet ediyor bunu mu savunuyorsun yönetici olarak.

İkili tartışmaya dönmesin olay.
Bahsettiğin şey site için bir öneri, bunu adminlere iletmen yeterli. Bu durumdan şikayetçi olmanız gereksiz bölümüne mesaj yazılmasını engelleyemez.

Sitenin gereksizlere hizmet ettiğini söylemedim, sendeki algıda seçicilik.
Kimin hangi konuya mesaj atacağına karışma yetkisi yok kimsede, bundan bahsediyorum.

Yeni mesajları konusunda da listeden gereksizlerin çıkartılması için yaptığın öneriyi yönetime taşıyacağımdan emin olabilirsin.

Keyifli forumlar.

• Beğen
Jus7ice

Jus7ice

Üye
ben gereksizlerde hort yapıyorum :)

CsWqIve34

Üye
İkili tartışmaya dönmesin olay.
Bahsettiğin şey site için bir öneri, bunu adminlere iletmen yeterli. Bu durumdan şikayetçi olmanız gereksiz bölümüne mesaj yazılmasını engelleyemez.

Sitenin gereksizlere hizmet ettiğini söylemedim, sendeki algıda seçicilik.
Kimin hangi konuya mesaj atacağına karışma yetkisi yok kimsede, bundan bahsediyorum.

Yeni mesajları konusunda da listeden gereksizlerin çıkartılması için yaptığın öneriyi yönetime taşıyacağımdan emin olabilirsin.

Keyifli forumlar.
ikili tartisma yokki sen baslatiyosun

• Beğen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaslar sakin olun.

minoo

minoo

Üye
Gayet sakiniz :)

• Beğen
Marco Laren

Marco Laren

Üye
    Konu Sahibi
1 gun sonra bende sakin olurum abla . :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan