Strateji Knight Age Online

Sponsorlu Bağlantılar

sailfish

sailfish

Üye
oyun güncellense bile dil dosyaları aynı kalmıyor mu?
Kalmıyor sanırım bu güncelleme gibi bir şey değil bilgisayarlar gibi değil, oyuna güncelleme geliyor ama paketi baştan yüklüyorsun değişmiyeceğini sanmıyorum, @TheStRoNg kardeşim oyunu oynamıyorum ben.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Kalmıyor sanırım bu güncelleme gibi bir şey değil bilgisayarlar gibi değil, oyuna güncelleme geliyor ama paketi baştan yüklüyorsun değişmiyeceğini sanmıyorum, @TheStRoNg kardeşim oyunu oynamıyorum ben.
o dosyayı bir yere kopyalayıp güncelleyince geri atarız?

sailfish

sailfish

Üye
o dosyayı bir yere kopyalayıp güncelleyince geri atarız?
Dene kardeşim olmaz demiyorum ama online oyunları metinleri sürekli güncellendiği için olmayabilir diyorum yeni görevler geliyor yeni item ve parçalar olduğu için sıkıntı, yine de denenebilir

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Dene kardeşim olmaz demiyorum ama online oyunları metinleri sürekli güncellendiği için olmayabilir diyorum yeni görevler geliyor yeni item ve parçalar olduğu için sıkıntı, yine de denenebilir
daha yapılmadıki türkçesi :)

jazera42

Üye
günceleme gelmiş sitede ben şimdi onu dindirip kursam mevcut hesap silinir mi acil cevap
oyundaki adım Turkey666

sailfish

sailfish

Üye
günceleme gelmiş sitede ben şimdi onu dindirip kursam mevcut hesap silinir mi acil cevap
oyundaki adım Turkey666
Silinmiyor eposta şifreyi girersen sorun olmaz, otomatik girme şansıda var denemedim ama.

jazera42

Üye
telefon c6-01 hesaptan çıkış yapınca tekrar girmiyor eposta şifre yazsanda tanımıyor riske etmedim bende

sailfish

sailfish

Üye
Eğer şifre ve eposta yanlış değil ise girer, kontrol et ben sorun yaşamadım hiç.

jazera42

Üye
Oynayan varsa bana ulaşabilirsiniz 1 yıldır oynuyorum rankinde guildlerden top gem veya top strong FGG guild adım bl4ckaries666 106lvl yardımcı olurum. Facebook isteyen yazsın

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Oynayan varsa bana ulaşabilirsiniz 1 yıldır oynuyorum rankinde guildlerden top gem veya top strong FGG guild adım bl4ckaries666 106lvl yardımcı olurum. Facebook isteyen yazsın
ben yeni başladım 18 lvl im özele gelirmisin

jazera42

Üye
Tamam
Mesaj atın buradan facebooktan veya oyundan bir şekilde ulaşın

Üst Alt