klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neden tamirciye goturupte klavyeyi yeniletmiyorsun?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
tamirci 50 lira ister şimdi.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
çok sertt basınca bazen çalışıyor. kllavye tuşunu çıkarıp öyle bastığımda çalışmıyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Senin çoktan tamirciye götürüp klavyeyi yeniletmen gerekiyordu. Yarın git sor bakalım ne diyecekler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeş konu acmana bile gerek yoktu bence. Direk klavyeyi yeniletecektin. Hayatimda bir kere laptop kullandım. DVD sürücü bozuldu yaptırdım 2. El taktı adam 200 lira mı ne aldı. Bir daha kolay kolay laptop kullanmam zaten.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kardeş konu acmana bile gerek yoktu bence. Direk klavyeyi yeniletecektin. Hayatimda bir kere laptop kullandım. DVD sürücü bozuldu yaptırdım 2. El taktı adam 200 lira mı ne aldı. Bir daha kolay kolay laptop kullanmam zaten.
kaç para tutar ki klavye?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yine biraz tuzlu olur diye düşünüyorum. Ben hiç laptop klavyesi degistirmedigim için bilemicem. Sadece bir iki sene kullandım üni. okurken o da çok dandikti zaten.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yine biraz tuzlu olur diye düşünüyorum. Ben hiç laptop klavyesi degistirmedigim için bilemicem. Sadece bir iki sene kullandım üni. okurken o da çok dandikti zaten.
çok sıkıntı olursa götürücem. sağolasın

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yeni klavye alıcam. değiştirmekle uğraşamam. şimdi tekrar sıkıntı olursa yine götürmek zoruna kalırım.

• Sevdim
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
En doğru olanı yaparsın.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
şimdi de çalışmaya başladı garip bir şekilde. ama biraz sert basmak gerekiyor. yine bozulabilir kafasına göre. olan w tuşuna oldu. neyse ki türkçe'de w tuşunu kullanmıyoruz :D

oyunlarda sıkıntı olabilir. geri nasıl takıcam bunu :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Birader fazla kurcalamadan git al temiz klavye kullan gitsin. Neden bu kadar diretiyorsun anlamıyorum gerçekten.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eninde sonunda o klavye değişecek. Vereceğin en fazla 100 lira olur diye düşünüyorum. Zaten fahiş fiyat isteyen yerlerden uzak duracaksın.

• Beğen

Üst Alt