klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
klavyemde bazı tuşlar çalışmıyor
w e d s c x 2 3 f1 f2 f3 tuşları çalışmıyor. ama bazen çalışıyor anlamadım. kendi kendine sesi açıp kapatıyor ondan sonra çalışmaya başlıyor. düzelmezse yeni klavye alıcam

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hiç uğraşma git al yeni klavye. Çünkü sorunun neden kaynaklanıyor bulmak büyük zaman kaybı olacaktır. O yüzden yeni klavye al kullan.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ses kısma tuşuna tekrar basınca düzeliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İçini Açıp Bir Bak İstrsen Belki Su Filan Vardır İçinde Kısa Devre Yapıyordur.Şimdiye Kadar Klavyeleri Tamir Edemedim Nedense :D Sıkıntı abi Kurut Et Yine Yok :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve DarkredBlue61

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İçini Açıp Bir Bak İstrsen Belki Su Filan Vardır İçinde Kısa Devre Yapıyordur.Şimdiye Kadar Klavyeleri Tamir Edemedim Nedense :D Sıkıntı abi Kurut Et Yine Yok :D
ben sadece fandan gelen ses sorununu yağ dökerek çözmüştüm başka da çözemedim herhalde :D
Tuşlar olması gereken komutlarla çalışmıyor sanırsam . Şase , kısa devre gibi bir durum söz konusu
zamanla kurur belki o şekilde düzelir. şu an çalışıyor mesela ama bazen çalışmıyor. sert basınca çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Git yenisini al emin ol uğraşmaya değmez.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rock'n roll :alsana:
ve bir Kaç Tane Daha
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Kaç klavye elinde kaldı ?8-)
Git yenisini al emin ol uğraşmaya değmez.
arkadaşlar klavyem bazı tuşlar çalışmıyor. ama gidip başka tuşa basılı tutup daha sonra çalışmayan tuşa bastığıma yazmayı durduruyor. bu nasıl olabilir? çalışmayan tuşa bastığıma bilgiayar tpki vriyor, ama ekrana yazı yazmıyor. aynı şekil de çalışmayan tuşa uzun basılı tuttuğumda ve aynı anda çalışan tuşa bastığıma yazı yazmıyor. çalışmayan tuşlar birbirin yakın. aaba hepsine aynı ana baıyor olabilir mi? başka klaveye çalışıyor ama laptobun kndi klavyesinin çalışmaını istiyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Güvenli modda deneyin.
Olmadı format atıp deneyin.
Yine olmazsa mecburen değiştirmek gerek.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Başka klavye tak dene yine aynı sorunlar devam ederse at format. Bozuk bir klavye için format atmaya değmez.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2553318
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Klavyen kısa devre yapıyor , başka açıklaması olamaz . Çok düşük elektrik ile çalışınca da aşırı belli etmiyor. Isı vs olmuyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Laptopta klavye değiştirmek en zor olan kısım, zararlı yazılım olabilir belki.
Kaldı ki klavye mause tarzı cihazlar normalde kapalı devre çalışır, kısadevrede hiç çalışmaması gerekir.
@Kavalcılı Köyün Faresi kardeş sen format atmadan konu açma bundan sonra senin çaren herzaman format hatta bilgisayarı camdan dışarı at kurtul, yada virüslerden kurtulmak için çamaşır makinesinde 90 derece de yıka, yada bakkala git o halleder :D

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Klavyen kısa devre yapıyor , başka açıklaması olamaz . Çok düşük elektrik ile çalışınca da aşırı belli etmiyor. Isı vs olmuyor.
yani çözüm olarak ne yapılmalı :hmmm
Laptopta klavye değiştirmek en zor olan kısım, zararlı yazılım olabilir belki.
Kaldı ki klavye mause tarzı cihazlar normalde kapalı devre çalışır, kısadevrede hiç çalışmaması gerekir.
@Kavalcılı Köyün Faresi kardeş sen format atmadan konu açma bundan sonra senin çaren herzaman format hatta bilgisayarı camdan dışarı at kurtul, yada virüslerden kurtulmak için çamaşır makinesinde 90 derece de yıka, yada bakkala git o halleder :D
virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. ama dediğin gibi sorunlar bitmiyor. klavye, güç tuşu, donma sorunu vs..

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Usb den klavye tak laptoba öyle dene. Benim bir arkadas öyle iki klavye kullanıyordu.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
yüksek ihtimal klavyenin içindeki filmlerden biri kopmuş. bu yüzden temassızlık yapıyor olabilir.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
olabilir çünkü her 5 yada 6 tuş bir filmle bağlanıyor o yüzden bir anda hepsi bozulmuyor.

• Beğen

Üst Alt