Klasör titremesi !

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Klasör titremesi !
Selam forumdaşlar
Asus X540S labtopta 2 sorun yaşıyorum, ilki klasör titremesi.Driverler güncel, sistem de güncel ama sorun devam ediyor .Konuya vakıf biriyim akillıca önerilerinizi bekliyorum.
2. Sorun da görev çubuğündaki ses ve pil simgesi her restartta kayboluyor.Aygıtlardan devre dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyor ama restart yapınca yine kayboluyor.Çözüm önerilerinizi bekliyorum :oke:
Mesaj birleştirildi:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öneri Format + Sürücü Kurmadan Dene

PALA.

PALA.

Üye
Windows 10 un karanlık temasını devre dışı bırakın, saydamlık efektinide...
Sorundan önceki bir geriyükleme noktası varsa sistem geri yüklemeyi deneyin. Yine olmadı format atın, bu soruna yeni gelen bir güncellemede neden olmuş olabilir. En sondan başlayıp geriye doğru güncellemeleri kaldırın ve sistemi yeniden başlatın...

Görev çubuğu içinde bu ayarlar aktif haldeyken mi oluyor ?

Özetle şunu söyleyeyim, görev çubuğundaki simgelerin ve klasör içeriklerinin explorer.exe ile bağlantısı vardır. Muhtemelen exlorer çalışmasını engelleyen birşey var :hmmm
Görev yöneticisinden explorer.exe ye sağ tıklayıp yeniden başlatınca simgeler geri geliyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 un karanlık temasını devre dışı bırakın, saydamlık efektinide...
Sorundan önceki bir geriyükleme noktası varsa sistem geri yüklemeyi deneyin. Yine olmadı format atın, bu soruna yeni gelen bir güncellemede neden olmuş olabilir. En sondan başlayıp geriye doğru güncellemeleri kaldırın ve sistemi yeniden başlatın...

Görev çubuğu içinde bu ayarlar aktif haldeyken mi oluyor ?

Özetle şunu söyleyeyim, görev çubuğundaki simgelerin ve klasör içeriklerinin explorer.exe ile bağlantısı vardır. Muhtemelen exlorer çalışmasını engelleyen birşey var :hmmm
Görev yöneticisinden explorer.exe ye sağ tıklayıp yeniden başlatınca simgeler geri geliyor mu ?
Sonlandırıp yeni görev gibi başlatsamda sorun aynı, çok sinir bozucu bir durum
Mesaj birleştirildi:

Öneri Format + Sürücü Kurmadan Dene
Format son çare

Son düzenleme:

Üst Alt