[KK]4.4.2 Multiwindow,Orjinal Samsung Uygulamaları Ve Daha Fazlası...

Sponsorlu Bağlantılar

lavasoft95

Üye
Samkatta touchwiz olması lazımdı ben mi yanlış hatırlıyorum ?

marechal80

Üye
Toucwiz linkini başka siteye atar mısın romu kurcamda

huseyn.3590

huseyn.3590

Üye
ben kurdum toucwiz yok

marechal80

Üye
Touchwiz uplaud etcek mi kendi roomunun konusuyla ilgilense bi -.-

gstahsn

gstahsn

Üye
harbi ya şu touchwizi adam akıllı bir yere upload edin :angry::angry::angry::angry:
@RomcuDede

Son düzenleme:

Ahmet.dp

Üye
Guzele benziyor denemek icin iki gun bekleyecem mecbur .s eline saglik emegine saglik

marechal80

Üye
Touchwiz uplaud pls -.-

rsmblz

Üye
touchwiz inmiyor başka bir link çıkıyor

Ahmet.dp

Üye
bunların hepsini kurmak zorunda mıyız hangileri olmazsa olmazımız ? ona göre sıkıntı cıkarmayacak seylerı ındırıp kurmayalım boşuna

gstahsn

gstahsn

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Ahmet.dp

Ahmet.dp

Üye
ben indirdim ama atamıyorum telefona hata veriyor

gstahsn

gstahsn

Üye
ne hatası

Ahmet.dp

Üye
baglantı koptu veya .. gibi bişey ama baska dosyalar attım o dıger ıkısını mesela

gstahsn

gstahsn

Üye
neyle attın usb ilemi

Ahmet.dp

Üye
evet ama sanırım çözdüm 29 mb inmiş nasıl oyle ındıyse allahtan olmadı yani :) tekrar ındırıyorum deniycem ama sadece romu klavyeyı ve temayı kuracam sorun olur mu ?

gstahsn

gstahsn

Üye
evet ama sanırım çözdüm 29 mb inmiş nasıl oyle ındıyse allahtan olmadı yani :) tekrar ındırıyorum deniycem ama sadece romu klavyeyı ve temayı kuracam sorun olur mu ?
olmaz merak etme :D

• Beğen
Tepkiler: Ahmet.dp

Ahmet.dp

Üye
cm11 var kıyıp da kuramadım ustune daha :) kullanana var mı bu romu nasıl şarj hız özellik ve türkçe bakımından ?google uygulamaları var mı romda yoksa ayrı zip mi indircez

gstahsn

gstahsn

Üye
cm11 var kıyıp da kuramadım ustune daha :) kullanana var mı bu romu nasıl şarj hız özellik ve türkçe bakımından ?
ben şuan s3 için olan touchwiz.zip i 8150ye portlamaya çalışıyorum bu bitmeden romu kurmam ama ikiside iyidir ya cm 11 de performans iyi ama deneyen arkadaşda şarza iyi yazmış bakalım
kullandığın romun yedeğini rom manager ile al pc ye at sonra bu romu kur
beğenmezsen eskisine dön kardeş :D

Ahmet.dp

Üye
romlar pc de zaten var bi kaçtane orjinal romun yedeğini de almıstım rootlu cwmli haliyle , o haline yukleyıp romu kuruyorum sıkıntı olursa :) ama denemk istiyorum cok merak ettim klavye falan umarım şarjı iyidir cm11 var bende sabah 7den 3e kadar şarj fnişh:)ben sadece romu klavyeyi temayı kurcam ne eksiğim olur çok mu zarar ederim acep:)