Kız Sesiyle Telefon ve Skype Şakaları

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
@furkanx18 üst mesajdaki arkadaşımız @sado_27 haklı tamam maxicepteki üyelere kıyak yapıyorsun ama play store üzerindekiler için deneme sürümü sunman senin hayrına olur, kullanmadan satın almak istemez çoğu kişi :deal:

• Beğen
Tepkiler: sado_27

furkanx18

Üye
    Konu Sahibi
Yok şimdi sen beni yanliş anladin ben zaten emege saygida kusur etmem emegin var emek inkar edilmez karşılıksızda kalması olmaz . Ama benim demek istedigim buraya yani bize kod vermen veya vermemen önemli degil bu tur uygulamalar genellikle google play storede arandıgı icin insanlar uygulamayi denemeden almazlar önce bir 1 günluk veya 2 günlük onuda sen belirle deneme surümünü aktif etki insanlar baksınlar kullansınlar zaten gerisi kendi gelir
anladım olabilir denemekten zarar gelmez teşekkür ederim :)

@furkanx18 üst mesajdaki arkadaşımız @sado_27 haklı tamam maxicepteki üyelere kıyak yapıyorsun ama play store üzerindekiler için deneme sürümü sunman senin hayrına olur, kullanmadan satın almak istemez çoğu kişi :deal:
Olabilir tabi insanların denemesi gerekli böyle bi şeyi düşnücem ücretsiz versiyonu çıkartıp 5 - 10 tane sesle uygulamayı paylaşıp denemelerini sağlayabilirim teşekkürler öneri için :)

• Beğen
Tepkiler: sado_27 ve PALA.
maximumüye

maximumüye

Üye
kod lutfen tesekkurler

djhiguramos

djhiguramos

Üye
bunun bir de her tarafında reklam olan lite versiyonunu da çıkardın mı on numara olur, bu fikir tutar hocam.

sado_27

sado_27

Üye
Evinde veya is yerinde wirless olan arkadaşlar uygulamayi silip sillip tekrar yukleyin uygulama indirme sayısı çoğalsinki uygulama play storede öne cıksın indirme sayısı olsun :) destek verelim furkan arkadasa :)

• Beğen
Tepkiler: furkanx18

superfresh

Üye
Kullanan yorum yapsa?

sado_27

sado_27

Üye
Kullanan yorum yapsa?
Uygulama çok sade guzel bir arayuze sahip cok kullanislı ses olarak inandirici zaten gercek bayan sesi uygulamanin aciklama kismında nasil kullanılacagı yazıyor bide andorid surumu fark ediyor arka planda calişması yani uygulamada hic sıkıntı yok ama android sürümlerinde sıkıntı olabiliyor bizimde bu duruma yapacagimiz bir şey yok furkan arkadasimız daha cok geliştiricektir :) destek icin uygulamayi tekrar tekrar indirebilirsiniz zaten arkadaş kod veriyor ucretsiz bir sekilde denemeniz icin bize duşen destek vermek :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve furkanx18

katinka

Üye
Rica etsem kod alabilirmiyim

maximumüye

maximumüye

Üye
kod geldi tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: furkanx18

furkanx18

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama güncellendi..

15+ yeni ses eklendi.
Sesler artık uygulamayı alta aldığınızdada çalışıyor.
Seslerin durma,takılma bazı cihazlarsa bozulma sorunu düzeltildi.
Yeni ve daha stabil optimizasyonu iyi bir alt yapı hazırlandı. Uygulama artık cihazlarınızda daha hızlı çalışacak.
Uygulamayı telefonda yan çevirdiğinizde kayma problemı vardı düzeltildi.
Tabletlere %100 uyum sağlandı.
Çok eski android cihazlarda uygulama hata veriyordu artık vermiyor.
Alt yapının değişmesiyle artık daha çok yeni ses bidaki güncellemelerde eklenecektir.

Üzerinde çalıştığım : Favorilere ekleme sistemini yakın zamanda aktif etmeyi düşünüyorum.

iyi eğlenceler :)

eczaneyesilada

eczaneyesilada

Üye
Kod alabilir miyim?

_kadir_

Üye
Kod gönderir misin?

bulut6842

bulut6842

Üye
Kod alabilirmiyim Furkan kardeş