Kitap önerisinde bulunabilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Kitap önerisinde bulunabilir misiniz?
Öneri isteği #1: Yaklaşık birkaç gün evvel D&R'dan 'Sızma Sanatı' diye bir kitap aldım. (bknz: ) Kitapta 10 bölüm var, her bölümde bir yada birkaç hacker'ın hackerlık yaptığı süre boyunca yaşadığı maceralar hikaye haline getirilmiş.. Kitap çok hoşuma gitti ve elimden düşüremedim. Kısaca bilgisayarla ilgili herhangi bir konuyu hikaye gibi anlatan (illa hackerlik olmak zorunda değil) ve çokta teknik bilgi içermeyen (çünkü teknik bilgiden bıktım artık) buna benzer bir kitap biliyorsanız öneride bulunabilir misiniz?

Öneri isteği #2: Şu ana kadar okumuş olduğunuz, ister Açlık Oyunları olsun ister Harry Potter olsun, oldukça beğendiğiniz yada unutamadığınız herhangi bir kitap önerebilir misiniz?

Teşekkür ederim..

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Empati ve Olasılıksız'ı öneririm ikisini de Adam Fawer yazdı, okuduğum en muhteşem kitaplardan 2si

Invoke

Invoke

Üye
Öneri 2 için: Eragon, Eldest, Brisingr

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Tolkien'ın herhangi bir kitabı ? Silmarillion'dan başlayabilirsin mesela :hmmm

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ayndn Olasılıksızı önerrim şuan okuyorum çok iyi bi eser :D

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
0MG90

0MG90

Üye
Gündüz Ölüsü (Serinin 1. Kitabı)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
dan brown dijital kale. Ben elimden düşüremedim macera romanı

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Tapeden Kodese yi önerebilirim daha yeni 2.si çıktı şimdi onu almayı düşünüyorum

reaurora

reaurora

Üye
Jeff Abbot'un mahzen adlı kitabı hoşuna gidebilir. Polisiye aksiyon bir hikaye ama anlatımı çok iyi

• Beğen
Tepkiler: abandonware
SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Dovus Kulubu hem film hem kitap olarak efsane. D&R'da var almistim.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Şiddetle önereceğim bir kitaptır. 3.5 sene önce askeriye de dağıtım iznine giderken almıştım, sonra usta birliğim de ben, arkadaşlarım dahil komutanlarım bile okumuştu. Öyle sürükleyici gerilim romanı ki, gerçekten her sayfasını büyük bir heyecan ve merakla okuyacaksın.
Kısacası kitabı okumadan anlamak zor ;)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Jeff Abbot'un mahzen adlı kitabı hoşuna gidebilir. Polisiye aksiyon bir hikaye ama anlatımı çok iyi
şuan başladım ve okuyorum, gerçektende dediğin gibi zannedersem :)
Dovus Kulubu hem film hem kitap olarak efsane. D&R'da var almistim.
öyle şeyler pek ilgimi çekmiyor maalesef :hmmm ama önerdiğin için sağol :)

Şiddetle önereceğim bir kitaptır. 3.5 sene önce askeriye de dağıtım iznine giderken almıştım, sonra usta birliğim de ben, arkadaşlarım dahil komutanlarım bile okumuştu. Öyle sürükleyici gerilim romanı ki, gerçekten her sayfasını büyük bir heyecan ve merakla okuyacaksın.
Kısacası kitabı okumadan anlamak zor ;)
hmm.. konu olarak pek ilgimi çekmedi ama favorilere ekledim,tekrar bakarım mutlaka :hmmm

reaurora

reaurora

Üye
sonu cok acikli ama

• Beğen
Tepkiler: abandonware