Kitap / Genel Sohbet

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Sevmiyorum tarihle ilgili herhangi bir şeyi :hmmm Hiç ilgim olmadı :bilmm
Benim okuduğum romanlarda sıradışı şeyler olmalı. Uzaylılar, büyü, hayaletler, katiller, öcüler, bücüler falan işte.

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Olur :ehe

----------Eklendi @ 22:10:23 ---------- Yazıldı @ 22:07:46 ----------

Benim okuduğum romanlarda sıradışı şeyler olmalı. Uzaylılar, büyü, hayaletler, katiller, öcüler, bücüler falan işte.

Anladım. Ben de zorunlu olmasaydım okumazdım zaten :ehe

Bücüler :hmmm İlginç tabi :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tarihi çok severim. Kilicli kalkanli savaş sahneleri olan kitapları, filmleri ! Keske o zamanlarda yaşasaydık. Suan ki savaşlar cok adi. Bir ülke tek bombayla savası bitirebiliyor.

Olagandisi seyleri severim diyor ama vampirler ilgini çekmiyor diyor :D Alacakaranlik'i izliyordur ama :D

• Beğen
Tepkiler: 'Lorelai
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Yeni kitaba baslayan yok mu? Ben su meleklerle ilgili olani bitiremedim hala :s Bosladim kitaplarimi :(

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
ben en son alacakaranlık şafak vaktini okudum :D Onun dışında yazın kurgan,alacakaranlık gece yarısı güneşi ve harry potter felsefe taşını okumak istiyorum :)

----------Eklendi @ 18:35:33 ---------- Yazıldı @ 18:28:39 ----------

vampir günlüklerini tavsiye ederim bağımlılık yapıyo :D ayrıca percy jackson da çok güzel konusu yunan mitolojisinden alınmış tanrılar falan var işte :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Vampirleri sevmiyorum ben :dry:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kendisinin vampirlerle geçmişi varda

viktoreznov

viktoreznov

Üye
ben de "Battal Gazi: Akıncı" diye bir kitaba başladım. Daha doğrusu başladım demeyim dörtte üçünü bitirdim. Bu da diğer tavsiye ettiğim kitap gibi müthiş. Tarih meraklılarına duyurulur :). Yazar: Ziya Şakir.

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Kitaplarımı çok boşladım ben bu aralar. Artık okuyamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Arkadaşlar Yaşlı Adamın Savaşını almayı düşünüyorum ne dersiniz alayım mı almayayım mı okuyan var bu kitabı.

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi

Bilmem :bilmm Fırsat yaratamıyorum artık. Ve bu benim için çok büyük bir eksiklik farkındayım :(

Arkadaşlar Yaşlı Adamın Savaşını almayı düşünüyorum ne dersiniz alayım mı almayayım mı okuyan var bu kitabı.
Okumadım ben arkadaşım vallahi, hiç bir fikrim yok :hmmm

----------Eklendi @ 21:00:54 ---------- Yazıldı @ 21:00:20 ----------

Birisi yardımcı olabilir mi bana? :(

http://www.maxicep.com/kitap/kisisel-gelisim-kitabi-620901.html

Astrosman

Astrosman

Üye
Eee birşey soracaktım da?

viktoreznov

viktoreznov

Üye
Eee birşey soracaktım da?

buyur Osman ne soracaktın :)

----------Eklendi @ 23:07:12 ---------- Yazıldı @ 22:49:48 ----------

Geçen gün cebimde 3 liram vardı. Okuldan çıkmış eve gidiyordum. Otobüse de daha çok vardı. Canım sıkıldı. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken durağa 200 metre uzaklıkta olan Diyanet Vakfı Yayınlarının kitabevi aklıma geldi. Içimden hem orda yeni kitaplara filan bakarım hem de vakit geçiririm diye söylene söylene yol aldım. Girdim kitapçıya, yeni gelen kitaplara falan göz atıyordum. Bi ara gözüme bi kitap ilişti: Istiklâl Marşı'nın Tahlili diye bir kitap. Içindekilere bir göz attığımda baya yararlı bir kitap olduğunu gördüm. Içimden bi dahaki gelişimde bu kitabı mutlaka almalıyım diye geçirdim ve hemen kasaya yonelip fiyatını sorduğumda şok oldum: 3 Lira! Kitap öyle incecik bir kitap da değildi. Normal kitap ebatında yaklaşık 300 sayfalık bir kitaptı.Hemen tereddütsüz aldım tabi kitabı. Durağa giderken kitabın biraz altına baktığımda her şey daha iyi anlaşılıyordu. Kitap Türk Diyanet Vakfı Yayınlarından çıkmıştı. Yani şöyle ki Diyanet Vakfı Kitabevinden, Diyanet Vakfı Yayınlarından çıkan bir kitap alırsanız %60 indirimlidir. Şu an da o kitabı okuyorum :)

Astrosman

Astrosman

Üye

buyur Osman ne soracaktın :)

----------Eklendi @ 23:07:12 ---------- Yazıldı @ 22:49:48 ----------

Geçen gün cebimde 3 liram vardı. Okuldan çıkmış eve gidiyordum. Otobüse de daha çok vardı. Canım sıkıldı. Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken durağa 200 metre uzaklıkta olan Diyanet Vakfı Yayınlarının kitabevi aklıma geldi. Içimden hem orda yeni kitaplara filan bakarım hem de vakit geçiririm diye söylene söylene yol aldım. Girdim kitapçıya, yeni gelen kitaplara falan göz atıyordum. Bi ara gözüme bi kitap ilişti: Istiklâl Marşı'nın Tahlili diye bir kitap. Içindekilere bir göz attığımda baya yararlı bir kitap olduğunu gördüm. Içimden bi dahaki gelişimde bu kitabı mutlaka almalıyım diye geçirdim ve hemen kasaya yonelip fiyatını sorduğumda şok oldum: 3 Lira! Kitap öyle incecik bir kitap da değildi. Normal kitap ebatında yaklaşık 300 sayfalık bir kitaptı.Hemen tereddütsüz aldım tabi kitabı. Durağa giderken kitabın biraz altına baktığımda her şey daha iyi anlaşılıyordu. Kitap Türk Diyanet Vakfı Yayınlarından çıkmıştı. Yani şöyle ki Diyanet Vakfı Kitabevinden, Diyanet Vakfı Yayınlarından çıkan bir kitap alırsanız %60 indirimlidir. Şu an da o kitabı okuyorum :)

oo hayırlı olsun. :) merak ettim kitabın ssinin koyabilir misin?

viktoreznov

viktoreznov

Üye

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kitaplarımı çok boşladım ben bu aralar. Artık okuyamıyorum :(

sınavdı falandı filandı bende boşladım kitapları kurtlar imparatorluğunu okuyordum en son grangenin kitanı klasiklerinden iki olay var yine ortada buluşturacak böyle kitap düşünüyorsanız iyi bi yazar kızıl nehirleri okumuştum çok hoşuma gitti güzel bi polisiye filmini izledim kitap çok güzeldi filmini izledim filmi anlamadım :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi

sınavdı falandı filandı bende boşladım kitapları kurtlar imparatorluğunu okuyordum en son grangenin kitanı klasiklerinden iki olay var yine ortada buluşturacak böyle kitap düşünüyorsanız iyi bi yazar kızıl nehirleri okumuştum çok hoşuma gitti güzel bi polisiye filmini izledim kitap çok güzeldi filmini izledim filmi anlamadım :D

Ben de aynen. Zamanım da çok oluyor ama nedendir bilmem, artık eskisi kadar zaman ayırmıyorum kitaplarıma :( Kendime çok kızıyorum bu yüzden.

Tess Gerritsen okuyorum ben. Serinin Türkçe'ye çevrilen son kitabı. Harika ötesi bir seri idi. 4. (İkiz Bedenler) ve 5. (Siliniş) kitap ÇOK güzeldi. Yani tek solukta okunacak kitaplar.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yakında bizim burda kitap fuarı açılcak bye bye türkçe isimli bir kitap var merak ediyorum okuyan var mı nasıl bir kitap?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kimse kitap okumuyormu ya :D

Üst Alt