Kişiye Özel Mesaj Sesi Nasıl Yapılabilir?

Sponsorlu Bağlantılar

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
    Konu Sahibi
Kişiye Özel Mesaj Sesi Nasıl Yapılabilir?
arkadaşlar,başlıktanda anlaşılabileceği gibi bazı numaralar için özel mesaj sesi yapabileceğimiz program var mı?
varsa çok iyi olacak da
ben böyle bi prog bulamadım,sizde var mı??

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Telefon rehberinde özel zil sesi olmasını istediğin numarayı tek bir grup haline getir ve seçtiğin gruba zil sesi ataması yap. Böylece özel zil sesi oluyor ama mesaj sesi değişiyor mu, onu bilmiyorum, aslına bakarsak dikkat etmedim.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
    Konu Sahibi
kişiye özel zil sesi olabiliyo grup olarak ya da tek tek.ama mesaj sesi özelliği görmedim hiç bi telefonda.olsa olsa symbian için çıkar diye tahmin ediyorum ama şimdilik yok galiba

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Öyle bir programı ben de görmedim..

eon

Üye
ben de sanmiyorum kisiye ozel mesaj sesi olabilecegini, bilindigi uzere sadece zil sesi var ....

Shadowman07

Shadowman07

Üye
demek istediğini daha açık anlatırsan yardımcı olabilirim.. kişiye özel zil sesimi atamak istiyorsun yoksa kendinmi zil sesi yapmak istiyorsun..

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(juniouremre &#064; Apr 27 2006, 05&#58;47 PM) [post=323862]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
demek istediğini daha açık anlatırsan yardımcı olabilirim.. kişiye özel zil sesimi atamak istiyorsun yoksa kendinmi zil sesi yapmak istiyorsun..
[/b][/quote]
gayet açık bir şekilde yazdım aslında, kişiye özel mesaj sesi...
a kişisi msj atınca a melodisini, b kişisi mesaj atınca b melodisini msj sesi olarak çalmak...
kişiye özel zil sesi atamak zaten mumkun.
daha dikkatli okuyalım lütfen

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Bulursan banada haber veririsin

Oğuz Özseyrek

Oğuz Özseyrek

Üye
Kişiye Özel Zil Sesi Ataması Yaparsan Problemin Çözülür...

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
öyle bi özellik yok sanırım program varsa bilemem

corlulu

corlulu

Üye
Ben biyerde kişiye özel mesaj sesi atayan pro görmüştüm ama hatırlamıyorum banada gerekli.

BrinqMeToLiFe

BrinqMeToLiFe

Üye
bnde bi tane indirdim mesaj sesi ama olmadı öyle bi özellik yokk

Misafir - 209989

Samsung telefonlarda var mı de bende bulamdin

Sadecesenm

Sadecesenm

Üye
Arkadaşlar xaomi mi 9 t kullanıyorum kişiye özel mesaj sesi yapmıştım telefonu sıfırladım nerden yapıyorduk bulamıyorum Huawei de cok basit bir şekilde yapılıyor ama sistem arayüzü aynı olmadığı için xaomide bulamadım gözden kacırdığım bir sekme mi var

Üst Alt