Kıraç Rezil Olmaya Devam Ediyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tayfuns

Üye
Originally posted by yuubi+Aug 27 2005, 11:06 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yuubi &#064; Aug 27 2005, 11:06 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by salihyet@Aug 27 2005, 10:47 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@Aug 27 2005, 08:07 PM

Kıraç&#39;ın Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti...
Sert yorumları ile gündeme gelen Kıraç, bu kez bir röportajı sırasında Tarkan&#39;la ilgili soru üzerine "Tarkan&#39;ın .... koyayım" diyerek küfür etti...

Star Tv ekibinin sorularını bir röportaj sırasında yanıtlamaya başlayan Kıraç, geçtiğimiz günlerde Tarkan ve Mustafa Sandal&#39;ın boşu boşuna İngilizce albüm yaptıklarını, böyle bir yere gelemeyeceklerini söylemesi hatırlatılarak, Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti.

Kıraç soruyu cevaplamak yerine, "Tarkan&#39;ın ..... koyayım" diye gülümseyerek cevap verdi.
[post=146222]Quoted post[/post]​

Ceza dan sonra sıra tarkana geldi ayıp be ses var fizik var ama akıl yok,
bence sarhoş yada kayıtda değil sanıodu çünkü söylemeye başladığında kamera yere bakıodu
[post=146356]Quoted post[/post]​
ya hayatta herkes bırbırlerıne kufreder nıye bana sankı tarkan cokmu buyuk adamkı boyle konusuyonuz belkı kıracında zoruna gıdecek bazı davranısları olmustur gun gelıyo bızde edıyoruz nıye bu kadar buyutuldukı bu konu
kayıtta olmasa ne olacak ki böyle ağır bir söz söylemeye hakkı yok bence
dengesiz vede patavatsız davranmış bence
[post=146373]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Tayfuns

Üye
Originally posted by yuubi+Aug 27 2005, 11:06 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yuubi &#064; Aug 27 2005, 11:06 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by salihyet@Aug 27 2005, 10:47 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@Aug 27 2005, 08:07 PM

Kıraç&#39;ın Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti...
Sert yorumları ile gündeme gelen Kıraç, bu kez bir röportajı sırasında Tarkan&#39;la ilgili soru üzerine "Tarkan&#39;ın .... koyayım" diyerek küfür etti...

Star Tv ekibinin sorularını bir röportaj sırasında yanıtlamaya başlayan Kıraç, geçtiğimiz günlerde Tarkan ve Mustafa Sandal&#39;ın boşu boşuna İngilizce albüm yaptıklarını, böyle bir yere gelemeyeceklerini söylemesi hatırlatılarak, Tarkan ile ilgili soru sorulduğunda cevabı herkesi şok etti.

Kıraç soruyu cevaplamak yerine, "Tarkan&#39;ın ..... koyayım" diye gülümseyerek cevap verdi.
[post=146222]Quoted post[/post]​

Ceza dan sonra sıra tarkana geldi ayıp be ses var fizik var ama akıl yok,
bence sarhoş yada kayıtda değil sanıodu çünkü söylemeye başladığında kamera yere bakıodu
[post=146356]Quoted post[/post]​
ya hayatta herkes bırbırlerıne kufreder nıye bana sankı tarkan cokmu buyuk adamkı boyle konusuyonuz belkı kıracında zoruna gıdecek bazı davranısları olmustur gun gelıyo bızde edıyoruz nıye bu kadar buyutuldukı bu konu
kayıtta olmasa ne olacak ki böyle ağır bir söz söylemeye hakkı yok bence
dengesiz vede patavatsız davranmış bence
[post=146373]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
nıye bana tarkan cok buyuk bır adammıkı soylemeye hakkı yok gunu gelıyor bızde edıyoruz demekkı kıracında canına tak eden bır sey olmustur kı soylemıstır bence bu konu bu kadar uzatılmamalı cunku herkes baskası hakkında ıstedıgını dusunebılır

puraq

Üye
Ayıp ya bu tarkana küfür etmeside son nokta oldu bence gözümden düştü, şarkılarını ve kendisini gerçekten seviyordum ama böle olması kötü

DefectoR

Arkadaşlar biraz daha argo kelimeler kullanırsanız topici kapatmak zorunda kalacam

iOS Developer

iOS Developer

Üye
beyler kırac oyle derken hem ağzını goruntu sansuru koydular hemde sese sansur koydular ne dedği tam olarak anlaşımıyor belki kıracın sesi bile değildir o....

climax

Üye
Originally posted by xmen@Aug 28 2005, 08:00 PM
beyler kırac oyle derken hem ağzını goruntu sansuru koydular hemde sese sansur koydular ne dedği tam olarak anlaşımıyor belki kıracın sesi bile değildir o....
[post=147098]Quoted post[/post]​
evvet&#33;&#33;&#33; aynı şeyi düşündüm&#33; ama dememiş olsa &#39;&#39;demedim kardeşim&#39;&#39; diye itiraz etmesi gerekmez miydi? bu arada kıraç dediğiniz adamı hiç sevmem

__Midas__

__Midas__

Üye
bende kıraç&#39;ı akıllı uslu bi adam zannederdim.
değilmişş.... 8)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten sevmezdim. :off:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
dızı muzıklerınden buldu parayı herif sımardı gıttı ıste zamanında cok severdim bu herifin sarkılarını sımdı nefret geldı yemınle :off:

aTTra

Üye
Hiç bir zaman sevmemiştim, şimdi nefret ediyorum.

Yaptığı çok yanlış. :nono:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
zaten tüykiyede diğer sanatçılara laf atmayan onlarla didişmeyen sanatçıların başında tarkan gelio...adam bunları rakip bile görmüo...bizim kıraçta işte böle yarası warda gocunuyo derlerya işte ondan yapıo...kendini ispatlıyo millete..adilik bakımından

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by _CHiLeKesH_@Aug 30 2005, 01:53 PM
zaten tüykiyede diğer sanatçılara laf atmayan onlarla didişmeyen sanatçıların başında tarkan gelio...adam bunları rakip bile görmüo...bizim kıraçta işte böle yarası warda gocunuyo derlerya işte ondan yapıo...kendini ispatlıyo millete..adilik bakımından
[post=149208]Quoted post[/post]​
+ 1 babacan nedense kimse tarkanı çekemiyor yaws adam ne yapsa hemen kötü yorumluyorlar..

ibrahimcay1

Üye
ya ama harbiden neden catıyo dengesiz herif???? hele cezaya bırak tarkanı....

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bencede aip etmiş kıskanclıkmıdır nedir :eksi:

CooL'n'Quiet

Üye
K :off: I :off: R :off: A :off: Ç

Salihyet

Salihyet

Üye
Kıraç&#39;ın kısa listesi:
Ceza,Kıraç,Ve bu liste uzayıp gidecek

ibrahimcay1

Üye
ceza. tarkan olcaktı galiba...

Tayfuns

Üye
FOREVER KIRAC
ONLY KIRAC
EVERYTIME KIRAC
LOVE YOU KIRAC :huhu:

ibrahimcay1

Üye
taptın tayfuns ya adam cok gereksiz bi insan....

Tayfuns

Üye
Originally posted by ibrahimcay1@Aug 30 2005, 10:05 PM
taptın tayfuns ya adam cok gereksiz bi insan....
[post=150005]Quoted post[/post]​
babacan ben o admaa hastayıum kım ne derse desın kıraç bi tane baska adam tanımam onun uzerıne sızden rıcam bu konuyu fazla uzatmayın lutfen cunku sevdıklerıme laf atılmasına dayanamam sızde sevdıklerımsınız:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt