[Kinoni] EpocCam Pro v1.05(0) S60v3/S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Kinoni] EpocCam Pro v1.05(0) S60v3/S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]
Şimdi WiFi destekli! EpocCam Pro telefonunuzu yüksek kaliteli webcam'e dönüştürür. Skype, MSN Messenger, YouTube ve diğer birçok uygulamayla uyumludur. Gereksinimleri: Microsoft Windows XP veya daha üstü çalışan işletim sistemli bir bilgisayardır.

EpocCam Pro transforms your phone into High Definition webcam.

Compatible with Skype, MSN
Messenger, YouTube and many other applications.

• HD video quality, over 10 times better than other webcam apps

• CD-quality audio, use your phone as a microphone

• Easy setup - as simple as installinga webcam Requires PC running Microsoft Windows
XP or newer.

[video=youtube;UL5pPSlWC5c]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UL5pPSlWC5c[/video]

[video=youtube;N3cpcHIrhz4]http://www.youtube.com/watch?v=N3cpcHIrhz4&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;h4jb7o27LdM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h4jb7o27LdM[/video]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ceber123, tykls, emre9080 ve 4 diğerleri

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Teşekkürler:)...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
dandik webcamlere elveda :)

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,wi-fi seçeneği olması süper oldu.önceki proda wi-fi yoktu

• Beğen
Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
Denenmiştir olumlu Nokia n8 anna.

• Beğen
Kötü Adam

Kötü Adam

Üye
bluetooth desteği de olsa çok iyi olur masaüstü pcde wifi yok ama bluetooth var

salihk

salihk

Emekli Yönetici
:tşk:

ihsan1983

Üye
teşekkürler wifi olması çok güzel.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Bilgisayara kurulacak uygulama nerde ?

'Sefer

'Sefer

Üye

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
usta ben tele kurdun.sitesinden programı indirip bilgisayara da kurdum.ip no girip bağlanmaya çalışıyorum ama olmuyor.nerde hata yapmış olabilirim.

gitz_1905

Üye
öncelikle çok teşekkür ederim program için
benim bi sorum olacak programı kurdum yükledim çalışıyo msn de açtığım zaman arka kamerayı kullanmama rağmen görüntü berbat sorun ne olabilir bi türlü düzeltemedim telefon e7 belle şimdiden teşekkür ederim

----------Eklendi @ 14:50:54 ---------- Yazıldı @ 14:44:50 ----------

usta ben tele kurdun.sitesinden programı indirip bilgisayara da kurdum.ip no girip bağlanmaya çalışıyorum ama olmuyor.nerde hata yapmış olabilirim.
bende ıp no girerek bağlandım sorunsuz ama görüntü kalitesi berbat benden kaynaklanan bi sorun mu anlamadım

tugay__25

tugay__25

Üye
tşkgüzel paylaşım

songoku1234

Üye
Ben Samsung KullanıyomÇalışmaz mı

bayjkartal

Üye
arkadaşlar kusura bakmayın bişey sorucam benim modem kablosuz ama bilgisayar kablolu bağlı wireless ile bağlanamazmıyım acaba beceremedim de kablolu bağlanıyor ama bu seferde kablo alt tarafta kaldığı için durmuyor masanın üstünde elimde tutmam gerekiyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen teşekkür ederim paylaşım için....

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bağlantıdan mı bilmiyorum ama arada sırada webcam kopuyor. tekrar bağlanıyor. yani telefonun arkasındaki kırmızı ışık sönüyor.tekrar bağlanıyor 3-5 veya 5-10 dakikada bir yapıyor.normal midir yoksa bende mi sorun var? skype ve facebook video chat de durum böyle

allele

allele

Üye

okancebi

okancebi

Üye
hayret birşey ya 12mp le sohbet etmek çok iyi bir zevk :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler

xpir

Üye
arkadaşlar programın süre kısıtlaması var mı? yoksa tam sürüm mü?

Üst Alt