Çeşitli Kingdoms & Lords oyunu Sorcerer ile Hile yapımı resimli anlatım.

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
yani oyun güncellendi elması oyun parası ile değil Türk Lirası ile alıyorsun
Üstte verdiğim linkten oyunu tekrar indirdim, elmaslar altın ile satın alınıyor..
sen farklı yerden indiriyorsan o başka..
güncellemeyi milleti soymak için yapmışlar demekki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: IsaCanSrn

ramboran123

ramboran123

Üye
benim c5 03 üm var ama sorcerer kingdoms and lordsu görmüyor

ferarix

Üye
sosyal yildizin hilesi yokmuya

ahmetkurt58

ahmetkurt58

Üye
benim tel n8 sertifika hatası veriyor nedeni ne olabilir

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
emmiin

emmiin

Üye
Kardesım guzel paylasım

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

ferarix

Üye
Kingdoms & Lords ben werdgn linkten indirdm ama kurmuyo xpoler gırdm actm 30 tane parca halınde uygulama gôsterıyo werebilcegn baska blk warmı acaba :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Kingdoms & Lords ben werdgn linkten indirdm ama kurmuyo xpoler gırdm actm 30 tane parca halınde uygulama gôsterıyo werebilcegn baska blk warmı acaba :)
x-plore ile jar dosyasını tıklarsan sana jar dosyasının içini gösterir, jar dosyasını seç ve seçeneklerden sistemle aç de :D

ferarix

Üye
sagolasan ya denicem

• Beğen
gogolisk

gogolisk

Üye
gameloftun orjinal sitesinden mi indirdin?
Ben şahsen öyle yaptım. Evet TL ile satın alınıyor, hatta altında hem TL ile hemde elmas ile alınıyor.
Orijinal ve TÜRKÇE oyun. Görevleri vs. sadece isimler ingilizce o kadar.

Bu konuda ELMAS HİLESİ bulan varsa söyleyebilir mi?
Benim telefonum markası: NOKİA C2-01 << Ayrıca ben bi yerde takıldım ve gitmiyor. Habire günlük 6 tane görev geliyor, asker basımı, çiftlik ve maden görevleri geliyor. Bi de eğitim askerleri görevleri var. Yıldızlarla ya da elmaslarla eğitiyoruz ya onlar işte..

KALDIĞIM GÖREV: "KARA MELEK" << Bu görev açılmıyor! Oyundaki Seviyem "41" her yeri açtım ve paso param var, para konusunda sıkıntım yok zaten en fazla 999.999 oluyor. Ama elmasım hiç yok (şuan 1 tane var)! Elmas veya yıldız alınabiliyorsa HİLE ile bana yardım eder misiniz? Çünkü para vermek istemiyorum. 1 kere verdim oyun kitlendi ve silmek zorunda kaldım boşu boşuna 12TL mi yedi oyun.

Hile yapmak için ne yapmam gerek? Bana lütfen yardım edin.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
eline sağlık :)

yusuf_131

Üye
Üstte verdiğim linkten oyunu tekrar indirdim, elmaslar altın ile satın alınıyor..
sen farklı yerden indiriyorsan o başka..
güncellemeyi milleti soymak için yapmışlar demekki :hmmm
hocam bende avea intach var.. oyun yüklüydü..çok güzel. fakat bugun arkadaşa indirmek için aradım yok hiç biryerde kingdoms and lords oyunu..internetsiz diye .. yardımcı olun lütfen nasıl indiririm. tele bu oyunu.hocam acil yardım edin lütfen

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
hocam bende avea intach var.. oyun yüklüydü..çok güzel. fakat bugun arkadaşa indirmek için aradım yok hiç biryerde kingdoms and lords oyunu..internetsiz diye .. yardımcı olun lütfen nasıl indiririm. tele bu oyunu.hocam acil yardım edin lütfen
konu başında verdiğim linkte ekte var :hmmm

yusuf_131

Üye

Öncelikle Kingdoms & Lords oyununun zevkli ve eğlenceli bir oyun olduğunu belirtmek isterim...

Oyunu daha önce oynamayanlar, oyunu bu konudan indirebilirler..
Kingdoms & Lords By Gameloft for S60v5 S^3 Anna Belle J2ME indir / DownLoad - MaxiCep

Oyunu daha önce oynayanlar eğer denedilerse, hile konusunda sorcerer in işe yaramadığını biliyorlardır..

Peki hem sorcerer işe yaramıyor hemde sorcerer ile hile yapımı diye söylemişsin, bu nasıl olacak diye sorular sorduğunuzu hesaba katarak direk anlatıma geçeyim :D

Bu arada telefonunda sorcerer yüklü olmayanlar için onunda link ini verip anlatıma geçeyim...
Sorcerer v1.30 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep

Evet arkadaşlar, Kingdoms & lords oyununda sorcerer i nasıl kullanacağımızı kısa bir şekilde anlatacağım, Sorcerer ile oyundaki Altın, mücevher ve enerji gibi değişken değerleri olan nesnelerin değerlerini değiştiremiyoruz, değiştirsek bile oyuna döndüğümüzde değerin aynı kaldığını göreceksiniz..

Yapacağımız işlem çok basit..

Öncelikle sorcerer i çalıştırıp arka plana atalım ve Kingdom & Lords oyununu açalım...
aşağıdaki resimde gösterdiğim yere, yani elmas miktarının yanındaki (+) artıya dokunalım..
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Karşımıza elmas satın alma ekranı çıkacak, görüldüğü üzere 100 elmas ın fiyatı 95000 altın, Şimdi telefonun yeşil tuşuna basıp sorcerer e geçiş yapıyoruz...

Sorcerer den 100 elmas miktarı olan 95000 i girip aratıyoruz..

Ve işte değiştireceğimiz yer bulundu..

Ben sadece arkasındaki üç sıfırı sildim, 100 elmasın fiyatını 95 altın olarak değiştirip onaylıyoruz , siz dilediğiniz miktarı yazabilirsiniz...

Oyuna dönüyoruz ve 95000 olan fiyatın 95 olarak değiştiğini görüyoruz...

artık istediğimiz kadar elmas alıp, oyundaki para, enerji, maden, odun.. gibi nesneleri elmas ile satın alıp yükseltebiliriz...

Elbette ki oyuna hile karışınca önceki tadı alamıyorsunuz :D ama benden paylaşması,
iyi oyunlar maxicep ailesi...

Not: Alıntı değil Alın teri :sirit:
hocam bu oyun çok zor.turnuvaya katıldım. level 27 ben yükseldikçe karşıma çok iyi rakipler çıkıyor.20 bile olamadım .sürekli sağlam rakip çıkıyor yokmu yolu .elmas alamıyoz

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu oyun çok zor.turnuvaya katıldım. level 27 ben yükseldikçe karşıma çok iyi rakipler çıkıyor.20 bile olamadım .sürekli sağlam rakip çıkıyor yokmu yolu .elmas alamıyoz
elması konuda anlattığım şekilde sorcerer ile alabilirsin, başka çözümünü bilmiyorum :bilmm

yusuf_131

Üye
elması konuda anlattığım şekilde sorcerer ile alabilirsin, başka çözümünü bilmiyorum :bilmm
benim tel android.. o işe yaramaz heralde bende...bende orjinal telde vardı oyun.birim satın aldım geliştirdim fakat birimlerim arasında gözükmüyor aldığım savaşçı..sosyal yıldızda sıkıntı yok seri alıyorum..birde oyun 40 levelde bitiyormu?? amaçsız kaldık :D
oyunun linkini bulamadım buraya atar mısınız lütfen
hocam oyun hakkında bilgini varsa bir tel verseniz bikaç şey soracam
Telefonunu hacklemen lazım, bu sayede sertifika hatasından kurtulursun.Yalnız s^3 lerde sorcerer uygulamsında reset sorunu var
hocam oyun hakkında detaylı bilginiz varmı. bende android tel var. onda yüklü.. fakat elamslar çok pahalı. savaş kazanmak çok zor millet almış başını gitmiş.. elmas kazanmanın bir yolu varmı.. ve andıroid benim tel

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
benim tel android.. o işe yaramaz heralde bende...bende orjinal telde vardı oyun.birim satın aldım geliştirdim fakat birimlerim arasında gözükmüyor aldığım savaşçı..sosyal yıldızda sıkıntı yok seri alıyorum..birde oyun 40 levelde bitiyormu?? amaçsız kaldık :D
hocam oyun hakkında bilgini varsa bir tel verseniz bikaç şey soracam

hocam oyun hakkında detaylı bilginiz varmı. bende android tel var. onda yüklü.. fakat elamslar çok pahalı. savaş kazanmak çok zor millet almış başını gitmiş.. elmas kazanmanın bir yolu varmı.. ve andıroid benim tel
oyunu pek oynamadım, sadece symbian da oynayanlar için sorcerer ile hile taktiğini anlattım o kadar..
belki android için hileli apk felan vardır, biraz araştır...

Üst Alt