Killer Mobile TotalRecall v4.2.0 S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned ed-ErESPDA Bip Sesi Yok

Sponsorlu Bağlantılar

setup

Üye
arkadaşlar bana bu programın java versiyonu lazım.

hsyn73

hsyn73

Üye
Ben şöyle birşey denedim kısmen oldu. Ultimate ... adlı ses kaydedici yükledim. onun kurulu olduğu dosyadaki ses dosyasını (mp3-wav vs.) sildim. n73 te oldu.Bip sesi kayboldu. Ama Nokia c5-03te kendi içerisinde ayrıca bip sesi yüklüymüş. telin içindeki(c5-03) ses dosyasını xplore ile bir türlü bulamadım. Bulup silince hallolur diye düşünüyorum... sertifikalamadan vs uğraşmadanböyle bir çözüm olamaz mı? Cep uzmanlarına danışmak için yazdım. Teşekkürler...

ratyum

ratyum

Üye
bloka ültlod

hsyn73

hsyn73

Üye
teşekkürler ama c5-03 te bip sesi korkunç şekilde devam ediyor...

BetaBong

BetaBong

Üye
sagol gayet iyi bir program ayrica bip seside yok :)

berque cemilian

Üye
i8910da kaydettirebilen varmı ya?
sanki benimkini kaydediyor karşı tarafı etmiyor.

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
i8910da kaydettirebilen varmı ya?
sanki benimkini kaydediyor karşı tarafı etmiyor.[/kardes i8910a arama boşuna yok .kayıt yapmıyor.yani samsung yazılım olarak buna izin vermiyormuş.yüklenir fakat sadece ortam seslerini kaydeder arama kayıt yapmaz

allegrola

Üye
tesekkurler ama yuklenemiyor, imzasız uygulamaları yükleme seçenegiğini menuden aktif ettim ama güvenilir değil diyerek yüklenemiyor... ne yapmalı üstadlar???

----------Eklendi @ 13:05:27 ---------- Yazıldı @ 13:03:27 ----------

bip sesini yok etmek için tel profil ayarlarının tümünde uyarı seslerini kapatmalısınız...

----------Eklendi @ 13:07:43 ---------- Yazıldı @ 13:05:27 ----------

yüklenemeyen tel modeli N8-00 dır

koyuncusan

Üye
bende nokia c7 var. pib sesi bulunuyor? nasıl bu sesten kurtulabilirim. bu ses olmazsa mükemmel olacak. var mı çözen bi arkadaş

berfo63

Üye
sürekli hata veriyor yüklemiyor

myldrm21

Üye
arkadaşlar uğraşmayın yazılımlar işe yarıyor ama bi yerde okuduğuma göre (galiba ovi store da idi) karşılıklı anlaşmalr gereği, nokia telefona kayıt esnasında biip sesi çıkaran böyle bir özellik eklemiş, fakat yine biaynı yerde yazan bir arkadaşta telefon hacklendikten sonra kök dizinindeki bir dosyanın silinmesiyle sorunun ortadan kalkacağını yazmış ama ben denemedim. fakat piyasada adı geçen kayıt programlarının sitesine girip ücret karşılığı alsanız bile (20-30 dolar kadar) biip sesi geliyor bazılarında sadece karşıdan duyuluyor bazılarında kurulu olan telefonda duyuluyor. ben 20-25 kayıt yaptım kayıtlarda biip sesi yok ama konuşma esnasında arayan kişiye biiip sesi duyuluyordu.galiba bu işin tek çözümü telefon hack fırsatını ulup denersem sonucu size bildiririm

• Beğen
Tepkiler: serotonin
maktama

maktama

Üye
Ben söyliyeyim, evet telefonu hackleyerek ve rompatchera gerekli rmp dosyasını koyarak bip sesinden kurtulabiliyorsunuz. Bunun da en basit yöntemi aslında hackli cfw yüklemek telefona,s60v5 ler için konuşuyorum(1buçuk yıldır 5 tane 5800xm'e hackli fw kurup takır takır bipsiz kayıt yapıldığını biliyorum) S60v3lerde ise sadece rompatcher yetiyor, e71'de denedim, bip sesi çıkmıyor 2 aydır.
N8 gibi S^3 telefonlarda ise daha yeni bip sesini engelleyen patch çıktı. Bu forumlarda verildi mi bilmiyorum ama yabancı forumlarda var, codeRus çıkardı sanırım.

• Beğen
Tepkiler: serotonin
sinanayba

sinanayba

Üye
teşekkürler

EgebeYY

Üye
güvenilmeyen sağlayayıcı hatası verdi bende arkadaşlar :((

maktama

maktama

Üye
konuya atılan mesajları okuyun arkadaşım...

memocan270

Üye
5800 kullanıyorum. bendede bip sesi çıkıyordu. Şu şekilde yaptım.
deneyın arkadaslar bıb sesı son oldu artık

Mehmet49

Üye
teşekkür ederim.

Mehmet49

Üye
teşekkürler

Gürsel.k

Üye
teşekkürler

Astrosman

Astrosman