Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

dartheagle

Üye
nss görmüyo abi telefonu ya of :/ o 3. dosyayı kurmaya çalıştığımda bilgisayarında daha yenisi var diyo zaten. Oto tuş kilidini de kaldırdım telefondan. Pc Suite telefonu görüyor işlem yapılabiliyor ama nss görmüyor :/

JaoDeka58

JaoDeka58

Üye
emegine sglk

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
arkadaşlar ımıe giriyorum generate code diyorum hiç bşy olmuyo

conweyn103

Üye
nokia sitesinden 10 haneli bir numara geldi.. Ama şifre 5 haneli.. Nasıl olacak bu iş

rest-97

Üye
Nokia 6500 Guvenlik Kodunu Unuttum Sifreyi Degistirdim Ve Tus Takımını Guvenlik Tus Kilidi İle Kitledim Ne Olacak ? lutfen bir cozum yolu gosterin...

rest-97

Üye
Guvenlik Kodu Kilitli Sifremi Degistirdim Blgye Baglayıp Yapmam Mı Gerekiyor Telefonumu İsmi 6500 ESKİ SİFREMİ HATIRLIYORUM AMA ?

marist

marist

Üye
Eyw SaoLasın. :oke:

benhd

Üye
bi türlü telefon bilgilerini okutamadım ne yapmam gerek acil yardım lütfen

emre yns

Üye
slm
bnm samsung e1160 telefonum sım kilidi istıyor bunu kırmam için ne yapmam gerekiyor

adc1907

Üye
Usta paylaşim için teşekkürler. Ama ben nokia e72 kullaniyorum dediğiniz işlemlerin 2 sinide bire bir yaptim ama guvenlik kodum değişmedi. 1. Yaptiğim işlemde not defteri ile açtim 308. Satiri buldum ama 5. Bölüm çikmiyor malesef:((

tozkantur

Üye
Süperrrr güvenlik kodumu buldummm.

jumbat

jumbat

Üye
çok teşekkürler usta ellerine sağlık on numara calışıyo hıç anmıyan bile okuyarak işi cozer...

-Platinum

Üye
saglam paylasim reis tesekkürler

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Eline Sağlık

sagrey

Üye
programda local modea kadar geliyorum sonra read yapmıyor error veriyor hep naplmalıyım

kralcaner

Üye
allah senden razı olsun kaç aydan uğraşıyordum senin sayende çözdüm işi sağol :good: :tşk:

stormy20

Üye
güzel paylaşım teşekkürler denemedim fakat demeyeceğim 5800da deneyen var mı? Bu sorun bende de var

stormy20

Üye
2 yol işimi gördü pc suitele değil ovi suitele hallettim

somurtukk

somurtukk

Üye
çok saoln

axyyy

Üye
nokia e63 te başarılı ama baya bi uğraştım tollstan factory filan dedim de öle yaptım

Üst Alt