KEYnetik Touch-N-Go v1.0 S^3 SymbianOS9.5 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
KEYnetik Touch-N-Go v1.0 S^3 SymbianOS9.5 Signed
Dokunmatik Ekranlı Telefonlar İçin Gelen Aramalara ve Mesajlara Basit Hareketler İle cevap vermenizi Sağlayan Uygulamadır

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suley-msn, htmy, aeercan66 ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler :good:

• Beğen
Tepkiler: yaucat81 ve tragedie

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: tragedie
serecans

serecans

Üye
tesekkürler

MertcaN9

MertcaN9

Üye
nasıl yani tam anlamadım :dry:

z_oneal

Üye
iyi güzel yükledikte ayarları nerde ?

z_oneal

Üye
widgeta eklenmiş tamamdır :)

velan

Üye
:tşk:

deadlydesire

deadlydesire

Üye
örnek resim felan yok mu hiç bi değişiklik olmadı bende...arayanlarda arka plandada çalışıyo gözükmesine rağmen ? belle ile alakalı bi sorun mu acaba?

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
ilginç. bari detayları yazsaydın dostum şunu yapınca şu oluyor gibisinden falan.

Tuba

Tuba

Üye
ilginç. bari detayları yazsaydın dostum şunu yapınca şu oluyor gibisinden falan.

Dokunmatik ekranlar için gelen aramalar ve mesajlarda el hareketleriniz ile yön verebileceğiniz bir uygulama...

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye

• Beğen
zxd19

zxd19

Üye

• Beğen
murat301

murat301

Üye
cok kötü :D bencee

theseusx

theseusx

Üye
Programı yüklüyoruz, bir uygulama olarak değil de widget menüsüne yerleşiyor. Sonra giriş ekranına yerleştiriyorz. Yerleştirdikten sonra ayarlamak için dokun yazısı çıkıyor. Bir kez basınca ayar menüsü geliyor. Oradan ya bir kişi ekliyoruz ya da eklediğimiz kişiyi çıkarıyoruz. Birisini ekledikten sonra giriş ekranında o kişi ve + 3 kişi daha oluyor (yani 4 kişi ekleyebiliyorsunuz) Bir kişiye tıkladığınızda o kişinin resmi ve seçenekler çıkıyor.
--O kişiyi aramak için telefonu sallıyorsunuz ya da kulağınıza yaklaştırıyorsunuz.
--O kişiye mesaj atmak için telefonu öne doğru bir kere ittiriyorsunuz ya da kendinize doğru hızlıca çekiyorsunuz.
--Ya da vazgeçip kapatmak istiyorsanız telefonu ters çeviriyorsunuz.

Aramalarda ise gelen aramayı cevaplamak için yine sallıyorsunuz veya kulağınıza götürüyorsunuz.(videoda var)

Aynı giriş ekranına sadece bir tane ekleyebiliyorsunuz yani demek oluyor ki 4 kişilik yer oluyor (benim E6 da öyle oldu başka telefonları bilemem)

Gelen aramalarda belki işe yarayabilir ama biz arayacaksak yine zahmetli :):)

Teşekkürler paylaşım için.

• Beğen
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Programı yüklüyoruz, bir uygulama olarak değil de widget menüsüne yerleşiyor. Sonra giriş ekranına yerleştiriyorz. Yerleştirdikten sonra ayarlamak için dokun yazısı çıkıyor. Bir kez basınca ayar menüsü geliyor. Oradan ya bir kişi ekliyoruz ya da eklediğimiz kişiyi çıkarıyoruz. Birisini ekledikten sonra giriş ekranında o kişi ve + 3 kişi daha oluyor (yani 4 kişi ekleyebiliyorsunuz) Bir kişiye tıkladığınızda o kişinin resmi ve seçenekler çıkıyor.
--O kişiyi aramak için telefonu sallıyorsunuz ya da kulağınıza yaklaştırıyorsunuz.
--O kişiye mesaj atmak için telefonu öne doğru bir kere ittiriyorsunuz ya da kendinize doğru hızlıca çekiyorsunuz.

Aramalarda ise gelen aramayı cevaplamak için yine sallıyorsunuz veya kulağınıza götürüyorsunuz.(videoda var)

Aynı giriş ekranına sadece bir tane ekleyebiliyorsunuz yani demek oluyor ki 4 kişilik yer oluyor (benim E6 da öyle oldu başka telefonları bilemem)

Detaylı ve Gayet Açıklayıcı Yorumun için Ben Teşekkür ederim

umitgul18

umitgul18

Üye

Üstad açıklamayı yapmasan aradığım uygulama bu olduğunu anlayamacaktım :tşk: Ayrıca konuyu açana da :tşk:

tmac21

Üye
vazgeçip kapatmak istiyorsanız telefonu ters çeviriyorsunuz, bu bir türlü olmadı

CiA7

CiA7

Üye
Teşekkürler

Üst Alt