Kesinlikle İzlenmesi Gereken Fİlmler

kinger1905

kinger1905

Üye
Yaz boyunca tamamını izlediğim ve genel olarak beğendiğim ve yüksek araştırmalar sonucu hazırladığım bu film arşivini sizlerle paylaşmak istedim.

Listeye eklemek istediğiniz , hakkında bilgi almak istediğiniz ya da yorumda bulunmak istediğiniz filmleri cevap olarak yazabilirsiniz.Umarım beğenirsiniz.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve azattt

ekremsurer

ekremsurer

Üye
Ghajini de izlenmeli! :D

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
The Punisher WarZone 2008 izlenmeli :)

• Beğen
azattt

azattt

Üye
batman serisi
baskın

• Beğen
Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
bu listede zincirsiz nasıl olmaz yahu :lac: ayrıca 47 ronin de olmalı kesinlikle:thumbup:

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
listen çok güzel ah oldboy yok mu kamyon çarpmışa döndürdü beni :) listede star wars da olmalıydı yada ben mi göremedim

• Beğen
kinger1905

kinger1905

Üye
listen çok güzel ah oldboy yok mu kamyon çarpmışa döndürdü beni :) listede star wars da olmalıydı yada ben mi göremedim
Oldboy Oldboy Oldboy .... Film bittiğinde bi an yönetmen bana küfür etti sandım sonra noluyo lan dedim bi kendimden geçtim 2 günde zor toparlandım :):) Biraz abarttım ama çok feciydi. Star wars nedendir bilinmez ama bi türlü ısınamadım o nedenle izlemediğim içinde listeye koymadım.

Serhan

Serhan

Üye
Hobbit ve Yüzükelrin Efendisi serisi :oke:
Yüzüklerin Efendisi serisi dünyanın en iyi serilerinden kesinlikle izlemelisiniz

• Beğen
Tepkiler: azattt ve kinger1905
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Uyumsuz güzel film hiç korku-gerilim sevmememe rağmen Aynalar ı çok beğenmiştim.

• Beğen
kinger1905

kinger1905

Üye
Aynaları izlemiştim ama pek tad alamadım ama yinde öneri için saol

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oo teşekkürler hepsini izlemeye çalışacağım.

• Beğen
Üst Alt