"Kendimi göstermek isterdim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
"Kendimi göstermek isterdim"
Kadroya alınmayınca tesislerden ayrılarak evine dönen Bobo, karara çok şaşırdığını söyledi, “Hiçbir sakatlığım yok. Böyle bir şeyi beklemiyordum. Böylesine büyük bir maçta oynayarak kendimi göstermek isterdim” dedi.

Beşiktaş’ta, Manchester United maçı öncesi Bobo krizi yaşandı. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Galatasaray derbisinde yedek soyundurduğu Brezilyalı golcüyü sürpriz bir şekilde maç kadrosuna almadı.

Kararı öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşayan yıldız golcü, tesislerden ayrılarak evinin yolunu tuttu.
Maç saatinde İnönü Stadı’na gelerek arkadaşlarına destek veren Bobo, kadro dışı kalmasına üzüldüğünü söyledi.

Başarılı futbolcu, “Bu karar benim için büyük bir sürpriz oldu. Açık söylemek gerekirse kadroda olmamayı hiç beklemiyordum. İlk duyduğumda şoke oldum. Benim bir sakatlığım yok. Bu karar tamamen teknik heyetin tercihidir ve saygı duyuyorum. İddia edildiği gibi hocayla aramızda bir tartışma olmadı. Fakat karara üzüldüm. Böylesine büyük bir maçta sahaya çıkarak kendimi göstermek isterdim” ifadelerini kullandı.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
:)
Teşekkürler :oke:

™мaxiмємσ!

™мaxiмємσ!

Üye
bobo olsaydı biz gol atabilirdik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kayserispor maçında artık kendini gösterirsin Bobo..!

darülmendep

darülmendep

Üye
Ben de üzüldüm Bobom ama ne yapalım emir büyük yerden :bann:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bobo niçin oynatılmadı bende şaşırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt