Kendi Uygulamam Sepetim (Aktüel ürünler) V1.2.0

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama puanı

• 5 Yıldız

• 4 Yıldız

• 3 Yıldız

• 2 Yıldız

• 1 Yıldız

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Bende az veya çok reklamlı uygulamaları sevmem....Bu ayrı

Yükledim denedim.Uygulama çok başarılı şunu nasıl tarif edeyım çok kaliteli hissi veriyor arayüz ve görünüşü çok güzel sadece bir broşür uygulaması olmasına ragmen.

Yalnız sıralama ölçütü kısmında ya menüde yok yada var ben bulamadım

1:Broşürleri en yakın tarihe göre sıralamıyor yani 29 aralık önce olması gerekirken 5 ocak olanı ilk sırada gösteriyor yani en yakın tarihli olanları sıraya koyup göstermesi lazım ne zaman başladı vss önemli deyil en yakın tarihi en önce göstermeli şu an bakıyorum 5 ocak gösteriyor ilk sırada 29 aralık olması gerekirken

2:Kampanyası bitmiş olanlar içinde göster veya gösterme seçenegi olmalı

3:Biraz daha MB düşürebilirseniz iyi olacak yer kaplaması açısından

4:Hafıza kartına taşıma seçenegi olmalı telefon:depolamaya

5:Hakmar market yok eklenirse iyi olur

diye düşünüyorum.

Broşürler en yakın tarihe göre sıralamak için seçenek mevcut. Yine bir kontrol edeyim hata var mı diye.
Diğer önerilerinizi dikkate alarak uygulamayı güncelleyeceğim. Hafıza kartı kısmına gelecek olursak uygulamaların açılış süresi uzuyor. Uygulamayı bütünüyle hafıza kartına taşımaktansa resim dosyalarını ve önbellek dosyalarını hafıza kartı takılı ise orada depolanır ve bu şekilde depolama alanından tasarruf edilebilir.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Wandeta

Wandeta

Üye
Broşürler en yakın tarihe göre sıralamak için seçenek mevcut. Yine bir kontrol edeyim hata var mı diye.
Diğer önerilerinizi dikkate alarak uygulamayı güncelleyeceğim. Hafıza kartı kısmına gelecek olursak uygulamaların açılış süresi uzuyor. Uygulamayı bütünüyle hafıza kartına taşımaktansa resim dosyalarını ve önbellek dosyalarını hafıza kartı takılı ise orada depolanır ve bu şekilde depolama alanından tasarruf edilebilir.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.
Kafam karıştı çünkü sıralama ölçütü kısmında 3 secenek var hepsini denedim en yakın tarihli olanı başa alıp sıralamadı bir terslık var artı kampanya bitmiş olanlar için bir seçenek olmalı goster gosterme ( ayrı menu ) birde dogru uygulama olmaz ama veriler taşınabilır hafıza kartına taşı seçenegi ve hakmar market
Denedıgım telefon Samsung S7 edge 8.0.0 belki yardımcı olur

Teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: M.F.E

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Kafam karıştı çünkü sıralama ölçütü kısmında 3 secenek var hepsini denedim en yakın tarihli olanı başa alıp sıralamadı bir terslık var artı kampanya bitmiş olanlar için bir seçenek olmalı goster gosterme ( ayrı menu ) birde dogru uygulama olmaz ama veriler taşınabilır hafıza kartına taşı seçenegi ve hakmak market
Denedıgım telefon Samsung S7 edge 8.0.0 belki yardımcı olur

Teşekkürler.
Ben teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Sıralama özelliğini ben yanlış anlamışım. En yakın tarihli kampanyaları sıralama özelliği mevcut değil uygulamada ama ekleyeceğim:)
Belirttiğiniz diğer özellikler de ilerleyen zamanlarda uygulamada olacak inşallah.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Wandeta
Wandeta

Wandeta

Üye
Ben teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Sıralama özelliğini ben yanlış anlamışım. En yakın tarihli kampanyaları sıralama özelliği mevcut değil uygulamada ama ekleyeceğim:)
Belirttiğiniz diğer özellikler de ilerleyen zamanlarda uygulamada olacak inşallah.
Birde şöyle birşeyle karşılaştım arkadaş Bimin yarınki broşüründe kulaklık satılacak dedı ogun ve yarın uygulamaya baktım broşür uygulamada yok

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Birde şöyle birşeyle karşılaştım arkadaş Bimin yarınki broşüründe kulaklık satılacak dedı ogun ve yarın uygulamaya baktım broşür uygulamada yok
Hangi tarihli broşür olduğunu söyleyebilir misiniz? Hata varsa düzelteyim. BİM broşürleri düzenli olarak yükleniyor.

Wandeta

Wandeta

Üye
Hangi tarihli broşür olduğunu söyleyebilir misiniz? Hata varsa düzelteyim. BİM broşürleri düzenli olarak yükleniyor.
6 ocak kulaklık telefon tutucu vssss var

Mesaj birleştirildi:

Birde şöyle bir eksik gördüm keşfet bölümünde a100 bim şok takip ediyorum yalnız a101 bim yukarda şok en altta kalıyor şokuda takip ettigim halde yani takip edilenleri sıra ile yukarı alması lazım almıyor

Birde mesaj atma yeri var denedim mesaj attım mısafır kullanıcı yazıyor dıgerlerınde kişilerin isimleri yazıyor buda google baglantısı yapıldıgı için galıba peki google baglantısı yaptım fakat attıgım mesajlardada ismimin gözükmesini istemiyorum isim yazmasa daha ıyı olur Anonim vss yazabilir

Google giriş ekranina tıklayıp bır hesap seçin ekranından geri dönünce giriş yapmadıgım halde üstten başarıyla giriş yaptınız uyarısı çıkıyor

Son düzenleme:
  • Beğen

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
6 ocak kulaklık telefon tutucu vssss var

Mesaj birleştirildi:

Birde şöyle bir eksik gördüm keşfet bölümünde a100 bim şok takip ediyorum yalnız a101 bim yukarda şok en altta kalıyor şokuda takip ettigim halde yani takip edilenleri yukarı sıra ile yukarı alması lazım almıyor

Birde mesaj atma yeri var denedim mesaj attım mısafır kullanıcı yazıyor dıgerlerınde kişilerin isimleri yazıyor buda google baglantısı yapıldıgı için galıba peki google baglantısı yaptım fakat attıgım mesajlardada ismimin gözükmesini istemiyorum isim yazmasa daha ıyı olur

Google giriş ekraninda tıklayıp bır hesap ekranından geri dönünce giriş yapmadıgım halde üstten başarıyla giriş yaptınız uyarısı çıkıyor
Çok güzel tavsiyeler. Teşekkür ederim. Bu aralar sınavlardan dolayı biraz yoğunum. Önerilerinizi dikkate alarak güncelleyeceğim uygulamayı.

• Beğen
Tepkiler: Wandeta
Wandeta

Wandeta

Üye
Çok güzel tavsiyeler. Teşekkür ederim. Bu aralar sınavlardan dolayı biraz yoğunum. Önerilerinizi dikkate alarak güncelleyeceğim uygulamayı.
Birde belki 5.10 TL gibi bir pro seçenegi reklam görmemek için isteyen satın alır

• Beğen

Üst Alt