kendi uiq3 uygulamalarım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

showcku

Üye
    Konu Sahibi
kendi uiq3 uygulamalarım
evet kardeşler uiq3 tarzı telefonlar için artık yeni programlar üretilmiyor,destek pek yok.bu yüzden bizim de birşeyler yapmamız gerektiğini düşünerek kendi yaptığım bazı uygulamaları bu pazar gününden itibaren(vaktim çok kısıtlı)burada paylaşmaya başlayacağım.deneyimli arkadaşlardan da benzer çabalar bekliyoruz.

pekacar

pekacar

Üye
Bende biraz uğraştım her p1i'nin içinde olması gereken şeylerin listesini çıkardım
1-X-plore ve CapsSwitch
2-Signed olayı
3-CorePlayer v1.36
4-Gdesk v0.33e
5-IPhoneLock(85 Skinle Birlikte)
6-Kulaklık Sesi Arttırma
7-MBMTools
8-Office Üst Versiyon
9-Primetech Contacts
10-İNG-TÜR ALM-TÜR sözlükler
11-TouchDial
12-WalkmanPlayer
13-Winrar (Dokunmatik)

Eksiğimiz varsa affola.

• Beğen
Tepkiler: bymen07

masklow

Üye
evet

oguzatalay

oguzatalay

Üye
Kardeş nasıl yapcaksın bu uygulamaları bizde yapabilirmiyiz neler gerekiyo programlamı yoksa bir yazılım dilimi bilmek gerekiyo biraz bilgi verebilirmisin.

showcku

Üye
    Konu Sahibi
evet ben mshell runtime kullanarak uiq3 lerde çalışan basit ama fonksiyonel programlar yapmaya çalışıyorum.birkaç tane yaptım.telefonu ayarlanan saatte kapatan,sms atarak kapatan vb. basit oyun tarzı şeylerde yapabildim.fakat foruma dosya ekleyemediğim için henüz paylaşamadım.pc için programlama dili öğrenmeye çalışmış veya temelin varsa yardımcı olmaya çalışırım

pekacar

pekacar

Üye
o hocam ben yanlış anlamışım yaa kendi uiq3 uygulamalarımız derken hani herkesin kendi anladım k.bakma

showcku

Üye
    Konu Sahibi

örnek olarak
linkte verdiğim program hafıza kartına kurulup çalıştırıldığında birkaç saniye ekranda programın aktif olduğunu ikaz edip arkaplana düşüyor.
bu andan sonra herhangi bir telefondan uiq3kapat yazıp kendi telefonunuza sms olarak yollarsanız telefonunuz birkaç saniye içinde kapanacaktır.
telefonunuz yanınızda olmayıp güvenlik veya batarya tasarrufu sebebiyle telefonu kapatmak istediğinizde kullanabilirsiniz

GameWorld

GameWorld

Üye
Yaptıgınız uygulama için sana çok teşekkür ederim uzun süredir maxicep girmiyordum bvir ugruyayım dedim bizzat denedim ve çalıştı çok kaliteli bir uygulama olmus teşekkürler.

slayer_ugi

Üye
Bende biraz uğraştım her p1i'nin içinde olması gereken şeylerin listesini çıkardım
1-X-plore ve CapsSwitch
2-Signed olayı
3-CorePlayer v1.36
4-Gdesk v0.33e
5-IPhoneLock(85 Skinle Birlikte)
6-Kulaklık Sesi Arttırma
7-MBMTools
8-Office Üst Versiyon
9-Primetech Contacts
10-İNG-TÜR ALM-TÜR sözlükler
11-TouchDial
12-WalkmanPlayer
13-Winrar (Dokunmatik)

Eksiğimiz varsa affola.

primetech contacts programının cr.klisini arıyorum elinizde varsa paylaşabilir misiniz?

suayba

Üye
konu eski ama olsun teşekkürler işe yaradılar. w960 da

kunduzz01

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt