Kendi kendine silinen oyun dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Kendi kendine silinen oyun dosyaları
Daha önce buna benzer bir konu açtım ve sorunu çözdüm. Şimdiki sorun daha saçma. Eski Gameloft oyunlarını oynayan varsa bilir. Hani şu sizi para ile yolmaya başlamadığı zamanlarda çıkardığı kaliteli yapımlar. Modern Combat Sandstorm, Brothers İn Arms 2 ve shadow guardian ı güncel android sistemlerde çalışan versiyonlarını buldum ve kurdum. Ancak bir iki gün sonra bu oyunların dosyaları kendi kendine telefon hafızasından silinmeye başladı. Diğer oyunlarda hiç böyle bir sorun yaşamadım. Her seferinde oyunun dosyalarını tekrar tekrar yuklemekten sıkıldım. Format atın diceksiniz daha yeni formatladim ki formatlik bir problem olduğunu sanmıyorum. Telefonu da tarattım ve hiçbir şey çıkmadı. Böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardım edebilirsiniz çok memnun olurum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aklıma ilk gelen temizlik uygulamaları çalıştırılıyorsa yada çalışan varsa onlar yapabilir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Sanmıyorum temizlik programlarının böyle birşey yapacağını. Başka oyunlarda böyle bir olay olmuyordu çünkü. İlk defa başıma geldi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Olabilir yapabilirler denemek gerekir, ayarlarında dışlama listesi vardır o kısımdan dosya/klasörü seçerseniz silinme olmayacaktır eğer sebep bu ise değilse biraz daha düşünebiliriz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ben bir programı kurcalayayım bakalım sonra donerim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Programa baktım ama dosya silme ile ilgili ayar filan bulamadım.

Üst Alt