KDZ hatası alanlar!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
KDZ hatası alanlar!
Arkadaşlar bildiğimiz gibi lg eski kdz yöntemini engellemişti. İşte bizde o engellemeyi engelliyoruz :D

İlk olarak kdz programın lg ile bağlanmasını engelliyoruz. birkaç basit adımı var sonra gerisi bildiğimiz kdz yükleme.

ÇÖZÜM:
ben önemli adresler ve LG Webserver gelen veriler izlenir uygulama ve LG Webserver arasındaki tüm trafiği sniff ağ sniffer (Wireshark) kullanılır. Ben aynı adları taşıyan ve LG Webserver veri bulunan tüm dosyaları oluşturulur. Ben 1.5.4.9 den 1.5.4.8 için LG Mobil Uygulama değiştirir.Dosyaların geri kalanı LG aynı veri var. (Bu kısmı ingilizcem çok iyi olmadığı için translate'den çevirdim. burası pek de önemli değil zaten.)

ANLATIM:

1)download:

2)Yükleyin

3) ç çubuğu sağ alt kısımdan programa sağ tıklayon ve settings'e tıklayın

4) Programın üst kısmından HTTP'ye tıklayın

5) Portu 9002 olarak değiştirin

6) Eklenen zip dosyasını C:\shttps\www konumuna çıkarın zip linki:

7) C:\windows\system32\drivers\etc\host dosyasını notepad ile açın ve aşağıdaki satırı ekleyin
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com

8) Lg engellemesini engelledik :D artık bildiğimiz kdz yöntemini uygulayabiliriz aşağıdaki gibi

NOT: Konu xda'dan alıntıdır sadece türkçe yazılar benimdir. az ingilizcemle çevirmeye çalıştım inşallah anlaşılır.
konu link:

Kanyak : DH

Ocean258

Ocean258

Üye
güzel anlatım olmuş klavyene sağlık.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, umarım yardımcı olmuştur.. Çünkü bu konudan çok muzdarip insanlar vardır Aynı ben gibi... (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt