Haber Kavisli Ekranı Ile Lg’nin Yeni Akıllısı “z” Gelmeye Hazırlanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Kavisli Ekranı Ile Lg’nin Yeni Akıllısı “z” Gelmeye Hazırlanıyor
Son dönemde oldukça başarılı satış rakamları ile dikkat çeken firmalardan bir tanesi de LG oldu. Samsung gibi Güney Kore kökenli bir firma olanLG, son dönemde yakaladığı çıkış ile Samsung ve Apple‘ın arkasından dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştı.

LG sadece akıllı telefon üretimi gerçekleştirmiyor. Yakında LG yeni G Pad 8.3 adında ki cihazı ile tablet pazarına da giriş yapacak. Ayrıca panel üretimi de gerçekleştiren firma yeni sunduğu amiral gemisi LG G2 modelinde kendi üretimi 5.2″ 1080p Full HD panelini kullanmıştı.

LG ayrıca TV pazarında da ürünler sunmakta. Son olarak Kavisli ekrana sahip akıllı TV modelleri ile dikkat çeken firma, şimdi de akıllı telefon pazarında kavisli ekran ile ortaya çıkmayı planlıyor.

Güney Kore devinin kavisli ekran ile gelecek olan modelinin LG Z olarak adlandırılacağı kaydedilirken, bu ay resmi olarak duyurulacağı iddia ediliyor. Henüz çok fazla detay bulunmazken, üst seviye donanım özellikleri ile geleceği kaydedilen LG Z‘nin yonga setinin Qualcomm Snapdragon 800olacağı belirtiliyor.

Ayrıca LG haricinde Samsung‘un da kavisili ekrana sahip akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Samsung da kendi cihazını yakında sunabilir.

Kavisli ekranı ile LG’nin yeni akıllısı “Z” gelmeye hazırlanıyor

Invoke

Invoke

Üye
Snap800lü bir cihaz daha, hem de g2nin hemen ardından, ben hiç sanmıyorum. Gelse bile o kadar çabuk duyurmazlar. :hmmm

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Snap800lü bir cihaz daha, hem de g2nin hemen ardından, ben hiç sanmıyorum. Gelse bile o kadar çabuk duyurmazlar. :hmmm

Donanımdan çok böyle ekran ile gelmesi tartışılır. Zaten şuan için yeni bir telefon tanıtılmaz. 24-27 Şubat arası gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresinde (MWC) yeni modelleri görebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bide bu ay tanıtılacakmış:blink:
Paint öğrenen çocuk g2 yi bükmüş siz de itibar edip konu acmısınız:ehe

Invoke

Invoke

Üye
Donanımdan çok böyle ekran ile gelmesi tartışılır. Zaten şuan için yeni bir telefon tanıtılmaz. 24-27 Şubat arası gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresinde (MWC) yeni modelleri görebiliriz.

Bu ay resmi olarak tanıtılması iddaa ediliyor, diye yazılmış. Ondan öyle dedim :) Ekranda tabi ki ana konu olur :)

Sızıntı bunlar, kafalarından uydurup yazmıyorlar.

Resmin g2nin bükülmüşü olduğu doğru tabi :ehe

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Teknolojiyi takip eden biriyseniz haberi yabancı kaynaklı sitelerde görebilirsiniz. Sonuçta haberde kesin bir dil kullanılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: big.LITTLE ve Invoke
ka_za

ka_za

Üye
Brnim ilk aklima köşeleri yere degerken yanlışlıkla üstüne basilsa çok kötü olacağı geldi :)

• Beğen
Tepkiler: big.LITTLE, Pikkaccu ve Invoke
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
İşsizlik abidesi :bann: G2 varken kim yamuk telefon alır :ah

fk555897

fk555897

Üye
LG resmi olarak tanıtmadan önce inanmamak gerekiyor. Ama LG'nin kavisli ekran ürettiğini önceden de biliyoruz.

Üst Alt