Katılımsız Kurulum nedir? Katılımsız yazılım paylaşımı yapmadan okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Katılımsız Kurulum nedir? Katılımsız yazılım paylaşımı yapmadan okuyun.
Katılımsız kurulum; unattended setup, silent install, gizli kurulum, otomatik kurulum, sessiz kurulum, kullanıcı mudahalesi olmayan kurulum şekillerinde de anılabilir.
Katılımsız kurulum; kullanıcı müdahalesi olmadan, kendiliğinden yüklenen otomatik kurulumlardır. Katılımsız kurulum için hazırlanan dosyanın sadece çalıştırılması yeterlidir, size kuruluma dair hiçbir soru sorulmayacaktır, programın yüklenmesi otomatik olarak yapılacaktır.

Katılımsız kurulumlar script, ek komutlar, çok çeşitli parametreler kullanılarak normal kurulum işlemlerinin (adımlarının) önceden tanımlanması ile oluşturulur. Bu noktada normal program kurulumunda tarafınızdan yapılacak tüm adımlar-işlemler katılımsız kurulumda önceden belirlendiği için kurulum kendiliğinden tamamlanır.

kısıtlaması yoktur, programlar seri numarası, cd-,c*rack, se-rial satın alma vb.. uyarılarda bulunmaz. Çünkü içine yazılmıştır.

Her yazılım katılımsız hale getirilebilir yane free ücretsiz yazılımlarda yapılabilir, seria-lı c*rack ı içine gömülerek tam sürüm haline getirilip'de yapılabilir.

Bu durumda; seria-lı c*rack cd- içine gömülerek tam sürüm haline getirilen katılımsız yazılımlar maxicep sitesinde paylaşılamaz illegal konulara yer yoktur.
Bunun dışında free yane deneme sürümü, ücretsiz yazılımlarım katılımsız halini paylaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar​

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut, AlperTunga87, gencay713 ve 4 diğerleri

sm3

sm3

Üye
örneğin mercan programlar 2011 cok iyi bir program hemde katılımsızın geliştirdiği bir programdır dükkanda az kullanmadım bunu tavsiye ederim googleda aratın belki bulabilirsiniz.

abandonware

abandonware

Üye
ben bunu silent install die bilirdim

muqiwara

muqiwara

Üye
Teşekkürler Bilgi Verici

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
benim en sevdiğim :ehe