Kasvopus v0.09(6) Symbian^3 Qt-Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
Kasvopus v0.09(6) Symbian^3 Qt-Signed
ARKADASLAR BU FACEBOOK UYGULAMASI Qt 4.7.2 ıle calısıyor...son derece guzel ve kullanııslı bır facebook uygulamasıdır...bunu kullanmaya basladıktan sonra baska facebook uygulaması kullanmayacaksınız emın olun...resım chat destegı mevcuttur...once Qt 4.7.2 yı tele kurun sonra programı ındırın...program son surumdur...daha bugun guncellendı....

• Beğen
Tepkiler: ebu_ubeyde, serkank53 ve tuzluca76

pRime.

pRime.

Üye
herkese tavsiye ederim baya başarılı.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Verdiğin Linke Giremiyorum Araştırdım Giremeyenler İçin ;

Çok Sağol Program İçin :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
verdin linkte kimse giremiyor.

Verdiğin Linke Giremiyorum Araştırdım Giremeyenler İçin ;

Çok Sağol Program İçin :)

aynen bnde tam arastirdim o linki buldum ordan symbian^3 olani indiriyorz beyler

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Ben İndirdim Fakat Chat Desteği Yok :( Ama Süper Akıcı Ve Güzel Bir Program Şimdilik Chat Özelliği Çıkana Kadar FriendChat İle Yola Devam Etcez...

okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
Ben İndirdim Fakat Chat Desteği Yok :( Ama Süper Akıcı Ve Güzel Bir Program Şimdilik Chat Özelliği Çıkana Kadar FriendChat İle Yola Devam Etcez...
............................arkadaslar eger sıteye programı atma sansım olsa atıcam ama ızın yok...lınke cepten rahat gırılıyo..dahası cok fazla yuklenme oldugundan gırememe sansınız olabılır...ama Qt yuklemeyı ıhmal etmeyın...su anda zaten 4.7.3 surumu yuklu benım telde....yardım ıcınde her an maıl atın...yardım ederım...ben cok rahat chat yapıyorum oraDAN

tuzluca76

tuzluca76

Üye
............................arkadaslar eger sıteye programı atma sansım olsa atıcam ama ızın yok...lınke cepten rahat gırılıyo..dahası cok fazla yuklenme oldugundan gırememe sansınız olabılır...ama Qt yuklemeyı ıhmal etmeyın...su anda zaten 4.7.3 surumu yuklu benım telde....yardım ıcınde her an maıl atın...yardım ederım...ben cok rahat chat yapıyorum oraDAN
hmmm... Peki Nereden Chat Yapıyorsunuz ? Yani Ben Bulamadım Herhalde yada Sizin Verdiğiniz Bir Başka Sürüm Benim İndirdiğim Başka Sürüm Herhalde :S

risqkrt

risqkrt

Üye
arkadaşlar bu QT ne işe yarar bi açıklar mısınız

tuncerhan

Üye
Evet qt nedir?

Uruloki

Uruloki

Üye
teşekkürler qt için ise kısaca programlama dili diyebilirim yani istersen kendin dahi program yapabilirsin telefonuna ve ayrıntılı bilgi için google da arama yapabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt