Kaspersky Mobile Security Version 9.0.52 eng

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Kaspersky Mobile Security Version 9.0.52 eng
kaspersky mobile securty'nin güncellenmiş versiyonu

kurulum(alıntı)
1- kaspersky mobile 9.0.52 proğramını kuruyoruz.
2- kurduktan sonra proğramı açıyoruz geri kapatıyoruz.
3- xplorer yardımıyla C: \ private \ 20028DDF klasörüne gidiyoruz.20028DDF klasörünü 20028DDFa olarak adlandırıyoruz.
4- Yeniden adlandırdığımız 20028DDFa klasörünün içinde bulunan settings.kls dosyasının adını settings2.kls olarak değiştiriyoruz.
5- Dosya üzerindeyken 8 tuşuna basıp hex görüntüleyiciyi açıyoruz ve 3a 3b çiftlerini buluyoruz. 3a 3b çiftlerinden sonra 07 07 07 serisine kadar devam eden 14 çiftli karakteri not alıyoruz. Hex göüntüleyiciden geri diyerek kaydetmeden çıkıyoruz.
6- indirdiğiniz klasör içindeki settings.kls dosyasını C: \ private \ 20028DDFa klasörüne atıyoruz ve xplore ile dosyanın üzerindeyken Menü -> Düzenle diyoruz. 3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 şeklinde devam eden seri arasındaki 14 adet 58 sayısını buluyoruz. Burdaki 14 adet adet 58 sayısını, az önce not aldığımız 14 çiftli karakteri yazarak değiştiriyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.
7- C: \ private \ 20028DDFa içindeki settings2.kls dosyasını siliyoruz.
8- C: \ private \ içindeki 20028DDFa klasörünü tekrar 20028DDF olarak adlandırıyoruz.
ve Kaspersky i çalıştırıyoruz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: eşoçorum, muhamedi, Sersolast ve 3 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Flashtecker

Flashtecker

Üye
açıklamayı da birebir eklemişsin :) eline sağlık. Yanlız bildiğim kadarıyla bu versiyon 9.0.49 un üzerinde oynanmış bir versiyonmuş, yani kaspersky nin çıkardığı orjinal bir versiyon değilmiş, bilgin var mı?

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
açıklamayı da birebir eklemişsin :) eline sağlık. Yanlız bildiğim kadarıyla bu versiyon 9.0.49 un üzerinde oynanmış bir versiyonmuş, yani kaspersky nin çıkardığı orjinal bir versiyon değilmiş, bilgin var mı?
kaspersky'nin resmi web sitesinde mevcuttur.diğer kişilerin üzerinde oynamış olduğu proğram değilidir.

nitrojens

Üye
Benim N73 Xplore'yi yükledim. Ama Private dosyasının altklasörü açılmadı hertürlü ayarını yaptığım
halde bir türlü beceremedim acil yardım...

Create By NitrojeNHaKaN

reghilus

reghilus

Üye
dostum madde 5 e kadar geldim fakat settings.kls telime attıgımda desteklemiyo ve kaydetmiyo x-ploreyle açıyorum o dosyayı bulamıyor,ne yapmam lazım?

--------------- Ekleme ---------------

bi şekilde yaptım oldu dostum teşekkürler.. :)

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Sağlik
:maxicep: :sirit:

BrainFree

BrainFree

Üye
Vallaha böyle güzel programlar paralı olmasa da biz de uğraşmasak :) :tşk:

bincol

Üye
kaspersky mobile securty'nin güncellenmiş versiyonu kurulum(alıntı)1- kaspersky mobile 9.0.52 proğramını kuruyoruz.2- kurduktan sonra proğramı açıyoruz geri kapatıyoruz.3- xplorer yardımıyla C: \ private \ 20028DDF klasörüne gidiyoruz.20028DDF klasörünü 20028DDFa olarak adlandırıyoruz.4- Yeniden adlandırdığımız 20028DDFa klasörünün içinde bulunan settings.kls dosyasının adını settings2.kls olarak değiştiriyoruz.5- Dosya üzerindeyken 8 tuşuna basıp hex görüntüleyiciyi açıyoruz ve 3a 3b çiftlerini buluyoruz. 3a 3b çiftlerinden sonra 07 07 07 serisine kadar devam eden 14 çiftli karakteri not alıyoruz. Hex göüntüleyiciden geri diyerek kaydetmeden çıkıyoruz.6- indirdiğiniz klasör içindeki settings.kls dosyasını C: \ private \ 20028DDFa klasörüne atıyoruz ve xplore ile dosyanın üzerindeyken Menü -> Düzenle diyoruz. 3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 şeklinde devam eden seri arasındaki 14 adet 58 sayısını buluyoruz. Burdaki 14 adet adet 58 sayısını, az önce not aldığımız 14 çiftli karakteri yazarak değiştiriyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.7- C: \ private \ 20028DDFa içindeki settings2.kls dosyasını siliyoruz.8- C: \ private \ içindeki 20028DDFa klasörünü tekrar 20028DDF olarak adlandırıyoruz.ve Kaspersky i çalıştırıyoruz.
tşkrlr

burakfbz

Üye
private dosyasını açmıyor. içinde bişey yok çünkü. programı kurdum hiç bişey yapmadan kapattım. x plore yi açtım c/private yi buldum açmadı.

cix_can-61

Üye
private dosyasını açmıyor. içinde bişey yok çünkü. programı kurdum hiç bişey yapmadan kapattım. x plore yi açtım c/private yi buldum açmadı.

dostum telefonun hack'li değildir büyük ihtimal. Yoksa private dosyalarına erişemezsin...

ismailkaval

Üye
koydugunuz program yüzünden telefon bozuldu yeniden acılıp kapanmaya basladı sağolun programınız için

abumurat

Üye
tamam

Trojansacro

Üye
kardeş ben girdim o 14 haneli rakamı ama yanlış girdim birde kayıt ettim şimdi c:private e giremiyorum ne yapıcam

Üst Alt