Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3-S60v5-SİGNED- Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3-S60v5-SİGNED- Türkçe
kaspersky'nin yayınlamış olduğu Türkçe sürümüdür.

kurulum
(kullanım süresini uzatmak için)
1- kaspersky mobile 9.0.52 proğramını kuruyoruz.
2- kurduktan sonra proğramı açıyoruz geri kapatıyoruz.
3- xplorer yardımıyla C: \ private \ 20028DDF klasörüne gidiyoruz.20028DDF klasörünü 20028DDFa olarak adlandırıyoruz.
4- Yeniden adlandırdığımız 20028DDFa klasörünün içinde bulunan settings.kls dosyasının adını settings2.kls olarak değiştiriyoruz.
5- Dosya üzerindeyken 8 tuşuna basıp hex görüntüleyiciyi açıyoruz ve 3a 3b çiftlerini buluyoruz. 3a 3b çiftlerinden sonra 07 07 07 serisine kadar devam eden 14 çiftli karakteri not alıyoruz. Hex göüntüleyiciden geri diyerek kaydetmeden çıkıyoruz.
6- indirdiğiniz klasör içindeki settings.kls dosyasını C: \ private \ 20028DDFa klasörüne atıyoruz ve xplore ile dosyanın üzerindeyken Menü -> Düzenle diyoruz. 3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 şeklinde devam eden seri arasındaki 14 adet 58 sayısını buluyoruz. Burdaki 14 adet adet 58 sayısını, az önce not aldığımız 14 çiftli karakteri yazarak değiştiriyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.
7- C: \ private \ 20028DDFa içindeki settings2.kls dosyasını siliyoruz.
8- C: \ private \ içindeki 20028DDFa klasörünü tekrar 20028DDF olarak adlandırıyoruz.
ve Kaspersky i çalıştırıyoruz.
Setting.kls dosyasını indir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: eray eser, askım38, yesilyol22 ve 19 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

ya4kere

ya4kere

Üye
çok karışık ugrasılamaz BENCE

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
çok karışık ugrasılamaz BENCE

uğraşılacak kısmı kullanım süresini uzatmak için.daha önceki açılmış sürümlerin konusuna bakarsan kimin uğraşıp kimin uğraşmadığını görebilirsin.ayrıca uğraşmayan 30 günlük deneme sürümünü kullanabilir veya satın alabilir.

Apollon07

Üye
bende private diye bi klasor yok?

--------------- Ekleme ---------------

bu arada telefonum n95

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
bende private diye bi klasor yok?

bu arada telefonum n95

xplore'yi aç sıfır tuşuna bas ve ekranda kutucuklar ortaya çıkacak.bütün kutucukları işaretle ve geri tuşuna bas private klasöru gözükecektir.

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

Apollon07

Üye
yaptım privateyi buldum ama bu seferde ici acılmıyor xplore son vers kullanıyorum

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

Apollon07

Üye
telefonu hackladım bu seferde hex acılmıyor:S:S

gcoleri

Üye
eywallah update de yaptı simdilik sorunsuz gibi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
beyler acil yardım lazım programı kurdum geçen biri aradı cevap veremedim ne yapmam lazım anti septamla ilgisi varda ayarları nasıl yapmam lazım acil yardım lütfen

beyler bana acil yardım lazım programı kurdum anti septamla ilgili bir şey var arayanlara izin vermiyor naısl düzelticem bunu bilen varmı yardım lütfen

hseyn1995

Üye
tel e63 c de private diye bir dosya yok.

kartalspor

Üye
e66 benim telefon arkadaşım bir türlü açılmadı:S

kaskaci

Üye
Ben lisanslı aldım bu sürümü harika çünkü. senelik 30 tl. nelere para vermiyoruz düşünürsek bu programa değer. sitesinden indirip ödemeni yaptıktan sonra cep telefonuna seri numarası sms olarak geliyor. hack vs uğraşmak istemeyene şiddetle tavsiye ederim.
dikkat çeken özellikleri:
çalınmaya karşı sms ile telefonu bloke edebiliyorsun. sms göndererek dahili gps ten koordinatları alabiliyorsun. uyarı dahi vermeden smsleri arka planda alıp cevap gönderiyor.
beyaz, karaliste vb ile istemediğin telefonları meşgule düşürüyor.
firewall
kartı şifreleme
sim blok
tek sms ile datalarını uzaktan silme

beyler acil yardım lazım programı kurdum geçen biri aradı cevap veremedim ne yapmam lazım anti septamla ilgisi varda ayarları nasıl yapmam lazım acil yardım lütfen

beyler bana acil yardım lazım programı kurdum anti septamla ilgili bir şey var arayanlara izin vermiyor naısl düzelticem bunu bilen varmı yardım lütfen

beyaz liste seçersen sadece telefon defterine kayıtları telleri kabul eder gerisini meşgule düşürür.
karaliste adı üstünde. sadece karalisteyi kabul etmez, bilinmeyen numaralar gelirse görüşme bitiminde hangi listeye alacağını sorar.

kapalı dersen sorun kalmaz

seroglu

Üye
Kardesim emegine saglik guzel calisma kurdum telefona cok guzel calisiyor

memmed58

Üye
teşekkürler.

memmed58

Üye
telefonu hackladım bu seferde hex acılmıyor:S:S

4-)Settings.kls yi settings2.kls olarak değiştirdik. 5-)14 çiftli karakteri de not aldık. Settings.kls dosyası yok ki settings2.kls yi settings.kls olarak mı değiştirecez? 8 e basıp hex i görüntüleyince bu sefer dediğin 14 adet 58 i göremiyorum sana zahmet yardımcı olur musun?

Üst Alt