Kapanan Hattı tekrar kullanmak...

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
olmaz kardeşim öle şey adıma kayıtlı hat iptal olsa bile bunu havuza düşmeden yani tamamaen boşa çıkmadan evvel eskisahibi alabilir
Açıklaman için teşekkürler.Bu işin biraz peşine düşeyim bakalım :bye2:

alperen1313

alperen1313

Üye
sen düş peşine sıkıntı olursa mesaj bırak bana :=)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Numara taşıma işlemi olmuyor ne yazıkki denedim ve sonuç olumsuz :D
Eski hattı çıakrtmak içinde vodafone bana bin dereden su getirtir en iyisi giden gitmiştir diyerek vaz geçmek :D

izmirligenc

izmirligenc

Üye
ne gibi sorunlar cikti ki acaba sordun mu hic yada vodafonu aradin mi birde soyle birsey var aradiysan biri farkli biri farkli diyebilir onun icin bulundugun ildeki shoplara degil de merkez bayi ye git

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
ne gibi sorunlar cikti ki acaba sordun mu hic yada vodafonu aradin mi birde soyle birsey var aradiysan biri farkli biri farkli diyebilir onun icin bulundugun ildeki shoplara degil de merkez bayi ye git
Valla burdakı Turkcell merkez bayıgıne gittim ve vodafone mail atmış abone hattı iptal olunmuştur boyle bir numara yoktur gibisinden Taşıma işlemi gerçekleşmedi

izmirligenc

izmirligenc

Üye
ya onemli olaydi kapanmazdi hatin yanin sen kapanmasin die kontur yuklerdin kapanmissa olmuyorsa bosver ohalde bi ara benim basima da geldi baska bi sorun tabi detaylara giremiycemde simdi kulndgm hat baskasinin ismine kayitli idi bloke ettim 8 sene kullandm ve puk kodunu vermediler kisinin kendi gelmesi soyle boyle vss bu arada her kafadan ayri bi ses biri su birisi bu must hiz bahsediyorum bayilerdn falan tabi belki 100 defa aradm falandi filandi departamana bildirin ust yonetime dedim must hiz tabi bildik konu sole olsa doneriz falan neyseki bikac aylik siki ugrastan sonra hatti kendi adima gecirdim yani deemek istedgim onemli ise ugras cozulur yani hata olmadi bende burdan iletisime gecebilirim nede olsa tr yi aramak bedava :ehe

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Ya önemi şöyle kızların çoğu o numarayı biliyorduda o yüzden :ehe:ehe
Neyse ya ne yapalım giden gitmiş

izmirligenc

izmirligenc

Üye
saglik olsun :ehe:ehe

Misafir - 168550

O numarayı havuzdan alabilmen için ücretini verip Alman gerekir aksi taktirde alamazsın bende aynı durumdayım 2 yıl oldu havuza düşmesini bekliyorum

Üst Alt