kapalı yerlerde navigasyon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
kapalı yerlerde navigasyon
navteo buyrun

----------Eklendi @ 21:23:03 ---------- Yazıldı @ 21:19:58 ----------

ultrayer6

ultrayer6

Üye
:D:D

suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
neden güldün bi arastır istersen zoona güll

• Beğen
Tepkiler: Cruzer_Contour
ultrayer6

ultrayer6

Üye
mesajım olsun diye yazdım öyle, şimdi cepten giriyorum, pc başına geçince son yazdığım mesajlardan burayı kolayca bulayım da izleyeyim diye öyle yaptım.

• Beğen
Tepkiler: suat1111
Uruloki

Uruloki

Üye
tabi navteq nokianın bu teknolojiler de bize gelecek yalnız bu teknolojinin n8 de olacağını sanmıyorum neden mi nfc çipi yok ama diğerlerinde var ki bence mantık öyle işliyor içeri girince nfc çipi manyetik alanla etkileşime girerek hop olayı tamamlıyor

• Beğen
Tepkiler: suat1111
suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
hasan gebertirim bak seni adamın hevesini kırma :hmmm:hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
abi tahminimi söylüyorum ki öyle gözüküyor orda adam gara girince yangın dedektörü gibi olan şey bu işe yarıyor ki bu teknolojiyi nokia sunsa bile türkiyenin sunması bu alt yapı ile 5 senedir en az

suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
hımmm pekiiii

synergy11

synergy11

Üye
inş.

_ardaa

_ardaa

Üye
@Uruloki dediğin gibi N8'lerde olmazsa bu olay videoda neden n8 kullanılsın, en azından cihazın modelini göstermezdi veya hangisinde varsa onu gösterirdi.
videoda n8 kullanıp sonra çıkıncada n8'de çalışmaz bu videoda görüntü olarak kullandık demezler herhalde.

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN, akinorta, EngineerRVI ve 1 kişi daha
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
@Uruloki dediğin gibi N8'lerde olmazsa bu olay videoda neden n8 kullanılsın, en azından cihazın modelini göstermezdi veya hangisinde varsa onu gösterirdi.
videoda n8 kullanıp sonra çıkıncada n8'de çalışmaz bu videoda görüntü olarak kullandık demezler herhalde.
aynen reklamda niye N8 kullanılsınki o zaman hasan yanlış düşünüyorsun

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
arda kapak yapmış :D

Uruloki

Uruloki

Üye
ona kalırsa nokia anna şubatta gelicek demişti bakon ne oldu ben olayın sadece çalışma mantığını anlattım ve dikkat ettiyseniz N8 deki ne animasyonlar öyle ne de haritalar yazılımı ve dikkat ettiyseniz her yeri animasyon filmin az dikkatli olun bu konularda sonra niye gelmedi demeyin

uribaju

uribaju

Üye
bu ne ya sırf bu iş için her tarafımıza vericimi yerleştiricez :ehe

akinorta

Üye
NFC ile alakası yok bu durumun zaten. İşletme sahipleri (AVM ler falan) nin alacağı aygıt sayesinde Nokia telefonumuz navigasyon için uydu yerine ona daha yakın olan o aygıta bağlanacak olay bu..

Uruloki

Uruloki

Üye
NFC ile alakası yok bu durumun zaten. İşletme sahipleri (AVM ler falan) nin alacağı aygıt sayesinde Nokia telefonumuz navigasyon için uydu yerine ona daha yakın olan o aygıta bağlanacak olay bu..

öyleyse neden olmasın ki o zaman bile çok bekleriz sonuçta işletme sahibi o aleti alır mı ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben olsam alırdım, cihazı olan adam sosyal ağlarda konumunu paylaşmak istediğinde ücretsiz reklam olur.

uribaju

uribaju

Üye
Hava alanlarında var zaten :oke:

Utku

Utku

Üye
Güzel teknoloji

_ardaa

_ardaa

Üye
kimseye kapak yapmadm sadece mantık yürüttüm yanlış anlaşılma olmasın, ama @akinorta'nın dediği daha mantıklı, zaten uygulamanın adı indoor navigation da sonuna dikkat ettiyseniz adam çantayı unutuyor ve telefon çantayı unuttuğunu haber veriyor onu nasıl yapacaklar merak ediyorum açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt