Kanka Msn 0.4 Yeni Sürümü Çıktı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
artık buldun güle güle kullan

gmxsavas

Üye
bende dosya bozuk diyor 7610 ?

by_sehzade44

Üye
ya bende bağlantı yok dio

sari.936

sari.936

Üye
saol bende 6630 da kullanıyom süperr az kon yıyoo

gkhn08

Üye
saygı deger arkadaslar paylasım ıcın cok tesk kur ederım ındırdım kurdum telıme ama neden se calısmıyor hata yanıtı verıyor baglantı yok symbianOS error -4157 paket verı felan yazıyor ne yapmam gerek yardım cı olurmusunuz lutfen cvb ınızı beklıyorm tsk kur ederım

hotbord_34

Üye
benim 6600 bazen baglantı hatası veriyor ama çalışıyor

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık

thuglife

thuglife

Üye
vodafone 100 kb için 1 kontör alıyor yazmışsınız, ancak ben 260 kb lik veri aldım ve 9 kontörüm vardı 5 kontöre düştü.

pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
vodafone 100 kb için 1 kontör alıyor yazmışsınız, ancak ben 260 kb lik veri aldım ve 9 kontörüm vardı 5 kontöre düştü.

o arada başka şeyler yapmıs olmalısın yoksa sorun olmaz sürekli kullanıyorum....

hotbord_34

Üye
Evet benimde telsim hattimda 100 kb 1 kontor en hesaplisi turkcel 1 aylik 100 mb 30 kontor ben kullaniyorum

hotbord_34

Üye
Eger turkcel kullaniyorsan mesalar gir Net yazin 2233 yollaman yeterti sana onay mesaji gelicek kalan mb ogrenmek icin gene mesajlar giriyorsun kalan mb yazip 2260 ucretsiz ogreniyorsunuz

hellboy_hakan20

Üye
emeğe saygı

resulemrah

resulemrah

Üye
saolsaın usta bombasın

burchawyus

burchawyus

Üye
eywllh süper program

dregbxc

Üye
ya bu .jar dosyasını yüklüyoruz ama bayağı bi klasör önümüze cıkıo napıcas? bi bilgi verirmsnz???
kardeş sen jadmaker programını bul indir sonra o jar dosyasına sağ tıkla ve orda jadmaker seçeneğini görecekin ona bas jadı gelir onuda telefonuna at
:oke:

ercan48

ercan48

Üye
eyvallah kardeşim

mesut öncel

mesut öncel

Üye
arkadaslar kanka msn 0.5 surum cıkmasına son bırgun kaldı 30.06.2009

GaDDaR!

GaDDaR!

Üye