Kalp sızısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheCower

TheCower

Üye
    Konu Sahibi
Kalp sızısı
Hasta mıyım iyi miyim bilmem ama kalbimde bir ağrı var. Nasıl bir ağrı sormayın, söyleyemiyorum. Her sabah sancıyla uyanınca içimi daraltır, beni benden geçirir. Adeta içimi yakar. Ne mi bu, bilemiyorum.

Gönül görmez mi gerçeği, kalp sezmez mi aşkı, göz görmez mi aşikar nesneyi? Ben niye yapamıyorum bütün bunları, bilemiyorum. Tek tesellim uğraşmam sanırım, tek umudum ise başarmak. Ve tek korkumsa kibir...

Ah o ağrı yine bastı damarıma. Sustu tüm vücut, sükun içinde gözüm yaşlarla dolar. Her gece bu vaziyette Rabbe açar ellerini yalvarır da anca öyle kalbin acısı diner, zamanla söner bu yangın. Sanki aniden alev almış gibi, aniden rahatlar kalbim, onu anınca...

Yandıkça olgunlaşır kalbim, utanır, kızarır. Her sızladığında bir derece artar düşüncem, sorduğum sorular, yanıtsızlar...

Nedenini bilsem ne mi olur? Bilmiyorum. Belki de bilmemem gerekiyor bunu. Kalbimin ağrısının asıl nedeni, O'ndan uzaklığım sanıyorum. Belki de bütün sorularımın cevabıydı O tek olan. Varlık içinde yokluğun, tokluk içinde açlığın ne olduğunun, merhametin, adaletin, herşeyin sahibi O.

Ahh bu sızının sebebi O, bu varlığın nedeni. Bense kalbi ağrıyan, onu arayan bir kul, ya Rab! Ben bulamazsam sen beni bul. Bana beni göster, bana seni göster, bana doğru yolu göster.

Acıların son bulacağı hak yolunu göster.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt