Kadın Denince Akla Ne Gelir

Sponsorlu Bağlantılar

mpsahin

Üye
    Konu Sahibi
Kadın Denince Akla Ne Gelir
Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte kadın ve çocuk sağlığı ile ilgili olan web sitelerinin sayısının bir hayli azaldığını görmek mümkün olmaktadır. Bu durumun temel nedeni olarak sosyal medya hesaplarının çok gelişmiş olması ve birkaç sene öncesinde olduğu gibi günümüzde blog kültürünün ortadan iyice kalkması örnek olarak verilebilir. Hal böyle olunca bazı eksikliklerin ortaya çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır.
Bir Kadın Forumundan Fazlası
İnternete göz attığımız zaman çok fazla kalmadığını görmek mümkün olmaktadır. Bu sebepten sizler için açtığımız foruma göz atarak ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilir ve paylaşmaya hemen başlayabilirsiniz. Sizlerden gelen desteğe ihtiyacımız olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Çünkü her geçen gün sitemizi yeni bilgilerle güncelliyor olsak da paylaştıkça çoğalan tekşeyin yani bilgi için size ihtiyaç duyuyoruz.

Konuyu çok fazla uzatıp boşuna vaktinizi almak istemiyorum. Kısacası kadınlar, çocuklar, sağlık, yemek ve benzeri diğer konu başlıkları söz konusu olduğunda sadece sizler için hazırladığımız adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Davetlisiniz...

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
güzel düşünülmüş bir websitesi fakat 2013 yılından bu yana sadece 233 üyesi olması biraz kötü

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kadın denince durup saygı duruşunda durmak lazım fakat her kadının değil . Kadınlara yönelik sitelerin açılmamasının sebebini tiktokta saçmalık yapmayı seven , azar da sokak sokak dolaşan , face'de Instagram'da Twitter'da foto paylaşıp kendini göstermekten ileri gitmeyen vizyonsuz bir nesile bağlıyorum ve bu vizyonsuzluktan bana bulaşmaması için forum siteleri dışına çıkmıyorum .

Üst Alt