Kabız Civciv'in Tüm Mod Konuları

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
mobilden giriyorum o kadar zor birşey istedin ki şu an benden :D modifikasyon genelde metalci melek'in açtığı konuya bak :oke:

tolga_28

Üye
Kardeşim eyvallah herşey için ben jaf kullanmasını biliyorum zaten ilgin alakana çok teşekkür ederim ben senin bu vermiş olduğun linkte ki örneğin chindori effects'yi nasıl kuracağım telefonuma o animasyonu telefona nasıl modlayacağım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim eyvallah herşey için ben jaf kullanmasını biliyorum zaten ilgin alakana çok teşekkür ederim ben senin bu vermiş olduğun linkte ki örneğin chindori effects'yi nasıl kuracağım telefonuma o animasyonu telefona nasıl modlayacağım

Yazıyo işte o konuda

greenbaby

Üye
:tşk:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
hızlı mesaj yazma modu yokmu ya :/

uçarım

Üye
teşekkürler kardeşim teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Liste güncellendi.

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ya kabız civciv arkadaşım ben cfw yaparken 4*5 ve yatay menüde 6*2 modunu uyguladım yatay menüde seçenekler ve geri yazıları kayboldu sende bununla ilgili mod varmış duyduğum kadarıyla yardım edermsin

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
yardııııımmmm:nono:

ahmthlmzn

Üye
teşekkürler kardeşim... çok saol....

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
:( :( :( :( :( :( ;( ;( ;(

- - - Eklendi - - -

:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::megafon:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ya kabız civciv arkadaşım ben cfw yaparken 4*5 ve yatay menüde 6*2 modunu uyguladım yatay menüde seçenekler ve geri yazıları kayboldu sende bununla ilgili mod varmış duyduğum kadarıyla yardım edermsin

yanlış mod uygulamışsındır.

- - - Eklendi - - -

teşekkürler kardeşim... çok saol....

:rica:

- - - Eklendi - - -

artık kimseye yardım etmiyorum cfw konusunda kusura bakmayın

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
doğru düzgün çalışan bi 4*5 menü modu nerden bulabilrim genelde rambo ft arşivindeki modları kullanıyorum

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
o arşivde doğru düzgün olanı mevcut

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ben uyguladığımda niye çalışmıyor benmi uygulayamıyom yahu rambonun arşivindeki dikeyde 4*5 ve yatay da 6*2 menü modunu uyguladım olanlar oldu

Üst Alt