JulyPlayer v1.21 3rd SONUNDA CRAKLEDİM

Sponsorlu Bağlantılar

asgold25

Üye
    Konu Sahibi
JulyPlayer v1.21 3rd SONUNDA CRAKLEDİM

NOT : ARKADAŞLAR BU PROGRAMDA 3 SANİYE BEKLEME DEVAM EDİYOR AMA BUNA ALDANMAYIN OYNATMADA VE MÜZİK ÇALMADA SÜPER DENEDİM.
SADECE MP4 VE MP3 DENENDİ .
DİYER FORMATLAR SİZE KALMIŞ.

BU ARADA BEN ( AYETULLAH25 ) CEZALI OLDUĞUMDAN DOLAYIN FARKLI İSİM KARŞINIZDAYIM. YÖNETİCİLERDEN AF BEKLİYORUM.

Desteklediği medya türleri

•mp4,flv,f4v,mov,mkv,avi,asf,divx,wmv,m4e,m4v,3gp,3gpp,vob,mpg,mpeg,264,h26​4,ts​​,ac3,ape,mp3,m4a,wma,flac,amr,aac,ogg,dat,wv

(n96, n73, e65 .... kullanıcıları special version)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: necmettinbaydar, mcraga, aliihsan_3 ve 29 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

mukoline

mukoline

Üye
Kardeş sağol bu video oynatma yaparken çok yavaş ilerliyor ve türkçe olsa süper olurdu:))

ali.44

ali.44

Üye
emegine saglık umarım bu sefer olur

asgold25

Üye
    Konu Sahibi
tkş beyler sizler sağolun programı türkçe olması için biraz bekleyin

aynaliz

Üye
Eline sağlık kardeş günlerdir böyle güzel bir program arıyordum denemedigim video oynatıcı kalmadı çünkü facebook dan indirdigim videolar genelde mp4-avc1 formatında idi ve doğru düzgün oynatacak bir video oynatıcı bulamadım hepsinde donma yapıyordu ama bu julyplayer donma yapmıyor harika teşekkürler :oke:

wildtiger223

wildtiger223

Üye
bende bı july player vardı versıonunu hatırlamıorum vıdeo ızlerken 1 dk olduktan sonra trial versıon dıodu player guzel ama ole dıo dıe kaldırdım bundada ole bı hata varmı ?

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
crackli dediğine göre sorun olmasa gerek yeni indirdim deniyorum D: himym izliyorum dizi tel den (how i met...) core bile donma yapıyor bi de bunu denicem bakalım :D

ayetullah25

ayetullah25

Üye
süper program herkes denesin bence

m.yasar-1903

Üye
güzel sağol kardeş

kucukoscar

Üye
emeğine sağlık kardeşim program gayet başarılı ama unlock kodu gerekiyor

kararatmu

Üye
emegine saglık .ben bu programı n78 e kurdum.ancan filmin kucuk bır bolumunu oynattıktan sonra satın almamı ıstıyor bılgınıze..

eakg

eakg

Üye
emegin için tşkler arkadaşım ama programda register istiyor sanırım ***** te bir sorun var bakabilirsen sevinirim saygılarımla..(kullandığım telefon Nokia N86 8MP ==>s60 3rd):hmmm

abdullah_sezer

Üye
craklı degil

mula2001

Üye
beyler e72 telefonuma başarı ile yükledim ve sorunsuzca kullanıyorum..

Tşkler

LaNCeR41

Üye
cok guzel bir player fakat 10 dakıkanın uzerındekı vıdeolarda vıdeo kapanıyor trıal oldugu ıcın code ıstıyor bu kodu bulabılırmıyız acaba ?

roseiron

Üye
bu program cok güzel ama trial versiyonu diyor ve cıkıyor bu problemi nasıl yok edebilirim

emre1313

Üye
teşekkürler...

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Sağol..

halis54

Üye
emeğine sağlık kardeş

Üst Alt