Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
yamayı uyguladım ama sorun çıkardı kardeşm bazı uygulamaların simgesi görnmez oldu tlfn kendi kendne reset atmaya basladı.tamam Aknlcon.dll1 yaparak sorunu düzelttim :) avkon olmadı ama :s
eksik yaptığın birşeyler vardır neyse olmuyorsa uğraşma

huzurkentli

huzurkentli

Üye
bişe olmaz tekrar deneyecem gerekirse hacklerm :)
eksik yaptığın birşeyler vardır neyse olmuyorsa uğraşma
kardşm sorunu buldum galiba Z resource apps de mif leri arıyoduk ya hani. onu *.mif şeklinde arayınca 407 dosya buluyo * mif şeklinde arayınca 1327 dosya buluyo bunu ben *.mif şeklinde aratmıştım diğer türlümü yapmalıyım yani nokta yerine boşluk mu koymalıyım ???

asigsasi

asigsasi

Üye
bişe olmaz tekrar deneyecem gerekirse hacklerm :)
kardşm sorunu buldum galiba Z resource apps de mif leri arıyoduk ya hani. onu *.mif şeklinde arayınca 407 dosya buluyo * mif şeklinde arayınca 1327 dosya buluyo bunu ben *.mif şeklinde aratmıştım diğer türlümü yapmalıyım yani nokta yerine boşluk mu koymalıyım ???
dostum boşluk yok *.mif olarak ara

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
akifd

akifd

Üye
hepsini yaptım ama olmuyor fp2 701

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yamayı uyguladım ama sorun çıkardı kardeşm bazı uygulamaların simgesi görnmez oldu tlfn kendi kendne reset atmaya basladı.tamam Aknlcon.dll1 yaparak sorunu düzelttim :) avkon olmadı ama :s

mif dosyalarını eksiksiz atarsan sorun olmaz dostum.
yani sorun mifleri eksik kopyalamandan kaynaklanıyor

akifd

akifd

Üye
yaptım zaten herşey tamam avkon2yi apps ye atıyorum ama degişmiyor rengi ne yapmaloyım

akifd

akifd

Üye
hayır hiç birini ama multi-mod power pack yüklemiştim onu yükleyince mavi oluyor başkada degişmiyor zaten ne yapsam ne etsem avkon2yi appse atarken degiştiremiyor ondada

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
hayır hiç birini ama multi-mod power pack yüklemiştim onu yükleyince mavi oluyor başkada degişmiyor zaten ne yapsam ne etsem avkon2yi appse atarken degiştiremiyor ondada

modu yapamamissin dostum tekrar yapmayı dene.
dll dosyalarinin uzantisini değiştir ve işlemleri tekrarla

akifd

akifd

Üye
yaptım usta z deki mifleri kopyalayıp e resource apps ye attım fp2 joslog mod aknikon dll yide c sys bin içindeki ile degiştirdim sonra avkon2yi e apps içine attım reset sonuç aynı sorun aknikon dll de gibi bence power pack yüklemiştim ondada avkon2yi degiştiremiyorsun xplore ile denemedigim kalmadı ne yapayım

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yaptım usta z deki mifleri kopyalayıp e resource apps ye attım fp2 joslog mod aknikon dll yide c sys bin içindeki ile degiştirdim sonra avkon2yi e apps içine attım reset sonuç aynı sorun aknikon dll de gibi bence power pack yüklemiştim ondada avkon2yi degiştiremiyorsun xplore ile denemedigim kalmadı ne yapayım
değişim izni vermiyorsa sorun yamalarda yamalari aktif etmelisin

akifd

akifd

Üye
aktif ustam şaşırıyorum valla

akifd

akifd

Üye
e için yazanı indirdimonu uyguladım

Üst Alt