Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede]

Sponsorlu Bağlantılar

majorty

Üye
bu modu yapmaktan umudumu kesmiştim.bu konuyu görünce tekrar denedim ve oldu.
teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
İlk zamanlar bende yapamadığım için umudumu kesmiştim.Najanaja bana yardım etmeye çalışmıştı.Ama ben yanlış kopyalamadan ötürü telefonu mahvetmiştim :ah

majorty

Üye
bu moddan sonra hafıza kartı geç mi okunuyor bana mı öyle geldi?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
İlk zamanlar bende yapamadığım için umudumu kesmiştim.Najanaja bana yardım etmeye çalışmıştı.Ama ben yanlış kopyalamadan ötürü telefonu mahvetmiştim :ah

bende bu modu ilk yapanlardanim Herhalde enerden sağolsun çok faydalı bir modu bize kazandırdı

- - - Eklendi - - -

bu moddan sonra hafıza kartı geç mi okunuyor bana mı öyle geldi?

yok dostum pc ye bağlayıp yaptıysan ilk açılışta olabilir

majorty

Üye

bende bu modu ilk yapanlardanim Herhalde enerden sağolsun çok faydalı bir modu bize kazandırdı

- - - Eklendi - - -

yok dostum pc ye bağlayıp yaptıysan ilk açılışta olabilir
evet ilk açılışta öyle oldu :)

majorty

Üye
herşey güzel de sadece pil rengi degişmek mümkün mü?
3.5 g 4.5 g oluyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
herşey güzel de sadece pil rengi degişmek mümkün mü?
3.5 g 4.5 g oluyor

dostum ilk sayfada verdiklerim sadece PIL onlari kullanabilirsin sadece 4g yazan farklı yada mod için link verdim ilk sayfada ona tıkla sadece PIL renkleri mevcut konu içinde

majorty

Üye
evet de bana mavi lazım hani ilk sayfada mavi 4g gibi ama 4g falan yazmasın

najanaja

najanaja

Üye
kardeş yalnız bence ziplerin ismini deiştirip biraz daha ayrıntılı anlat c ana dizine at demişsin bilmeyen adam alır onu direkt olduğu gibi c ye atar oda olmaz tabiki, bence o açıklamaları yap c/sys/bin ve c/sys/hash içerisine dll dosyaları kopyalanacak.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yalnız bence ziplerin ismini deiştirip biraz daha ayrıntılı anlat c ana dizine at demişsin bilmeyen adam alır onu direkt olduğu gibi c ye atar oda olmaz tabiki, bence o açıklamaları yap c/sys/bin ve c/sys/hash içerisine dll dosyaları kopyalanacak.

dostum olduğu gibi atınca zaten yerine gidiyor içinde dosyalar hazır zaten

najanaja

najanaja

Üye
avkon 2 modu nasıl yapacağım senin konunun içinde 6 dosya var onları e de herhangi bir yeremi atacağım yoksa mif leri kopyaladıgim yeremi

kardeş dediklerimi harfiyen yaparsan sorunsuz halledersin bu işi. önce x-plore ye gir ordan z/resource/apps sonra seçeneklere bas ve bul u tıkla mif yaz bul de program sana sadece mif uzantılı dosyaları bulacak seçecem diye uğraşma seçeneklerden hepsini işaretle ve E/resource/apps içerisine kopyala üzerine yazılsınmı sorularına hepsine ewet de daha sonra son sırada diğer modeller yazan zip i inndir içinde klasörleri açınca 2 adet dll dosyası göreceksin sys klasörü içinde bin ve hash isimli 2 klasör var bin içerisindekini c/sys/bin içine hash içerisindekini c/sys/hash içerisine at daha sonra kullanmak istediğin mif uzantılı pil rengini indir telefonu depolama modunda pc ye bağla indirdiğin mif i e/resource/apps içerisine at deiştirilsinmi derse ewet de telefonu usb den çıkar ve kapatıp aç işlem tamamdır en ayrıntılı şekilde anlattım kardeş hepsini aynen yaparsan hiçbi sorun yaşamazsın dene ve haber wer :oke:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
zip olarak atmazlar heralde ama yarın düzenlerim artık

m542tf

m542tf

Üye
:tşk: faydalı olacak bir konu

najanaja

najanaja

Üye
najanaja bunun hakkında bi bilgin var mı

kardeş 3g 4g yazılarının avkonla alakası yoktur hiçbir avkon içeriğinde 3g ikonu görmedim ben eğer telefonu 3g modunda kullanırsan şebeke göstergesi gider ve 3g veya kaç çekiyosa o yazar teli sadece gsm de kullanırsan o yazı yazmaz şebeke ikonu olur. benim bildiğim budur eğer yeni yeni avkonlarda böle bişeyde yaptılarsa bilemem o zaman mif dosyasını düzenlemek gerekir tek yol. ama dediğim gibi sen gsm de kullanırken yani 3g kapalıyken o yazının orada yazacağını hiç sanmam.

majorty

Üye
3g açıkken 3.5g yerine 4.5g yazıyor.onu demek istedim

Üst Alt